bugün

Lütfen bağyanlar, herkes kapısının önündeki erkeği haklarsa dünya tertemiz olur.
Erkekler yüzünden oluşan Savaşların olmadığı, çocukların ölmediği, eşitlik huzur düzen içindeki bi dünya için ben evet diyorum! Kolları sıvıyoruz!!!!
(bkz: ben intihar etmeye gidiyorum)
Yürü be essy, bu dünyayı kadınlar erkekleri temizleyerek güzelleştirecek, Heheyt.
Feminaziler iş başında.
katılıyorum genelde kötülük erkeklerden çıkıyor. aslında bir erkeğin istediği çok bir şey yok ama onları da elde edemeyince kötülüğü seçiyor. bu doğal ama yanlış bir şey. siz kadınların da bunda payı büyük. istediğini verseniz dünyanın en mesut insanı olacak ve iyiliğe yönelecek.
Bir midenin olması güzel.
bir agresif lezbiyen söylemi.
SOL framede görünen tiksindirici başlıkların sahiplerinin erkekler olduğu gerçeği ile bir kez daha bu görüşümün arkasındayım; erkekler mide bulandırıcı yaratıklardır.

Hepinizden tiksiniyorum görmeye tahammülüm yok.
senin kısmetine de hep bunlardan çıkmış diye sempati duyulası bir yakınmadır.
fazla yakin temas olunca mide bulantısı ile sonuçlanan bir sürece soktukları doğrudur.
Bu başlığı uplayan kadar mide bulandırıcı iğrenç yaratıklar değiliz çok şükür.
Kin ve nefret içeren feminist cümlesi.
Zihinsel ve kişisel gelişimlerini tamamlayamayan yaratıklar olduklarından mütevellit bu sefer ben susuyor, sözü gülşen teyzeye bırakıyorum.
Konuş be teyzem, dert ortağım...

görsel
kaliteli troll. katıldığım önerme çok iğrenciz. bu arada bora ben
editinyo .troll değilmiş. içler acısı :(
kimlerle karşılaştın bacım?
isim ver dövelim.
herkesi aynı kefeye koyma bacım.
sakin ol iyisi çıkar karşına.
sabret.

tanım burada:haksız bir genelleme.
(bkz: böyle bir şey olabilir mi)
Saçmalamayın yaa erkekler olmasa kendi kendimizi mi sikicez arkadaşlar. Aralarında bi kaç tane iğrenç yaratık olabilir hepsine mâl etmeyelim pls.
#38237417 kardeş burda doğru tespit yapmış.
Sakin ol ve kendini rahat bırak.
görsel
ne ararsan onu bulursun.

burada erkeklere laf atacağına kendisine bakması gerekir.
Ne yazık ki ceviz çıktığı kabuğu beğenmiyor arkadaşlar. Bunu anası doğurmamış kusmuş ellam.
bir kadın nasıl zarif, narin yaratılmışsa erkekler de bir o kadar barzo ve mide bulandırıcı kıllı yaratıklar oluyor. 

ya bunlar olsa ne olur olmasa ne olur. bunların yaptıkları kadınlar tarafından kolaylıkla yapılabilecekken erkeklere bu kadar bel bağlamak niye? 
kızlar hep sizin yüzünüzden bunlar kendini bi halt sanıyor.
katıldığım önerme, ben pislik bir herifim. evet.
kökü çok eskilere dayanan bir sorun. adem yaratılacağına iki tane havva yaratılsaydı insandan kaynaklı sorunların hiçbiri yaşanmayacaktı. erkek sınavımız mı? cezamız mı? ben anlamadım. ne diye var bu pis iğrenç varlıklar?
4 aylıkken mide bulantısı olur evet doğru teşhis.
Aynı kaynağın farklı mamulleriyiz. Çok şeyapmamak lazım.