bugün

erkeklerin kizlarda bulmak istedikleri unsurlardir.kusursuz vucut, az cenedir.ayrica g noktasi'dirki hala arayan erkekler yok degildir.
az konusmalari,dedikodu yapmamalari.
kabul edilmiş olduğunu hissettirmesi..
anneleri
(bkz: esmer olsun benım olsun)
-doğal olması
-rahat bırakması
-gece gündüz aramaması
-başka kız arkadaşlarına karışmaması
-yarı yolda bırakmaması
zeki ve saygılı olması, gerisi palavra olası özelliklerdir.****** *
kesinlikle ve kesinlikle şımarıklık, kapris ve tabi bunları çekilir kılmak için güzellik
ha tabi erkekleri suçlamak için söylemedim bunu
yani ona bakılırsa kızlar da piç erkekleri arar bulur hep, sonra da aşk acısından ölürler o uyuz adamlar için
mumkunse uzun röfleli saclar, hafif balık eti(ele gelen cinsten) 1,65 civarı bir boy (topukla max 1,75) ve de en önemlisi kusursuz bir ten.

(bkz: yarabbim çok sey mi istiyorum)
kilosu boyundan minimimum 10 birim fazla, kel, sivilceli, diş telli, pis olması.
-dürüstlük
-sadakat
-sevgi
ben bir kıza bu üç şeyi veririm ama karşılığında da bu üç şeyi isterim...
kimi yörelerde nefes almaları yeter
ne için aradıklarına göre değişir. sırf gönül eğlendirmek amaçlıysa 1. grup ozellikler, bir yastıkta kocamak amaçlıysa 2. grup ozelliklerdir. 2. grup ozelliklerin genelde 1. gruptan birçok özelliği içinde barındırdığı soylenebilir. grupların detayları hakkında bilgi vermekten ise imtina ediyorum. zaten arkadaşlar şimdiye kadar genel hatları çizmişler.
et ben. ya bir tane et ben varmış bir tane kızda tam sırtının ortasında, beşik kertmemmiş benim, onu arıyorum. gören varsa söylesin, herkesin sırtını bakmak mümkün olmuyor.
erkeklerin ideal kız tanımındaki özellikleridir. iki kaş iki göz bi kaç ekstra şey falan işte.
ne anlama geldigi konusu tam anlamıyla muallak olan oturmasını kalkmasını bilme durumu.
kendini ifade edebilecek kadar entelektüel ve cesur olmak.
karşı çıkabilecek kadar özgüven sahibi olmak.
hayal kurabilecek kadar geleceğe açık olmak.
güzel görünmenin yalnızca makyaja bağlı olmadığını bilmek.
deliği olsun çamurdan olsun diyen insanlar bulunabilir...
(bkz: güzellik)
(bkz: karakter)
(bkz: muhteşem üçlü)
erkek gibi hissetmek.

erkek, iktidar arayışındadır. kendine en fazla kadınsı ilgiyi gösteren kadın da, bu iktidarı ona sunacak "devlet".

basit gibi, ama değil.
(bkz: beni anlıyomusun aşkım) sorusunun cevabıdır.
uludagsözlük yazarı olmaları..
asla bulamayacaklarıdır.
ince bel, geniş alın, yuvarlak göğüsler, kalkık bir popo, yuvarlak omuzlar, uzun narin bir boyun, kavisli kaşlar, ince kemikler, bitişik olmayan kulak memeleri ama fil kulağı gibi de olmayan mümkünse, dolgun dudaklar, elmacık kemikleri , beyaz pürüzsüz bir ten, siyah düz saç, düzgün baldırlar, ince bilekler, düzgün ayaklar, simetrik diz kapakları, düzgün bir omurga , sağlıklı dişler, ve mümkünse tıkır tıkır çalışan yumurtalıklar.*