bugün

Şahsen gözleri,saçları ve yürüyüşü diyebileceğim bir soru.
kimse göte göğüse bakmaz zaten bu durumda. *
Yürüyüşü.
Hele ayakkabısının ucuna bakiyorsa...
meme, popo, surat, saç... şeklinde ilerler. tüm vücudun analizi 3 saniye içinde tamamlanır.
Düşünülen : kalça, göğüs.
Buraya yazılan : narin elleri, tabi yersen.
saçları.
Yaz mevsimi ise göğüs, kalça ve bacaktır. Ancak sevdiğim kız ise gözleridir. O gözlerde mevsim şartı aranmaz.
önden bakıyorsam yüzüne özellikle gözlerine bakarım, arkadan bakıyorsam saçlarına ve saç şekillerine bakarım, ama haa dar bir kıyafet giymişse pantolon olarak yada etek olarak kusura bakmasın mağbadı da biraz süzerim yani.
şahsi ve gerçekçi olarak değerlendirirsem

1. yüzünün genel güzelliği

2. burun ( yamuk falansa direkt üzerine çarpı atıp diğerine geçilir.)

3. el ( bu da önemli tombul ve şekilsiz, bulaşık yıkamış teyze eli gibi bir ele sahipse maalesef bu da elenir. seksi bir el ince ve narin olmalıdır. geniş el, el değildir toynaktır. )

4. meme ( bu benim için o kadar da önemli değil mesela ortalama bir büyüklüğe sahip olması yeterli ama tabi ki meme bu bakılmaz mı ?)

5. akıl ( bunun 5. sırada olduğuna bakmayın aslında bu kriter en az el kriteri kadar önemli aptal bir kız ancak aptallara layıktır. )
Seviyorsa göz
sevmiyorsa göt
çok uzatmanın manası yok.
karakter. eğer yoksa koşarak uzaklaşınız.
tabi ki meme. fuze gibi dolgun puruzsuz oyhss olsada oynasak.
yürüyüsü.
Kadınına göre değişir.

Niyete göre değişir.

Kişiliğine güvenmeyen kadın Genelde bakılmasını istediği yerleri belli eder zaten. Bu da niyeti belirler.
oturmasına ve kalkmasına bakılır gerisi tırı vırı.
tabi ki de;

(bkz: gözler) *
bir de yürüyüşü, kadınsı mı, dikkatsiz mi, kendinin farkında mı..
Gogusleri ve kalcalaridir.
gözler, yürüme tarzı.
(bkz: her gün açılan başlıklar)
gözler ilk dikkatimi çekendir. sonra yürüyüşü ve saçları.
önce göğüslere sonra yüze bakıyorum. eğer bana yetebilir sevide ise hayranlık duymam kaçanılmaz oluyor..
Memeler memeler memeler.
Meme. eller. Popişler.

Yazın açık ayakkabı giyiyorsa elbette papiler.
Bıyık var mı?
görüntü irtibatı arkadansa; saç, bel, kalça *
öndense; göz, dudak, göğüs. *