bugün

Yanınızda mutluysa, samimi şekilde gülebiliyorsa hoşlanmış demektir.

Gözlerinizin içine bakıyorsa da tadından yenmez.
Elektrik üretiyorum frenkestain gibi.
az önce kantine gidecek var mi diye soran kıza refleksi olarak ben demek.
sex hariç adam akıllı bir aktiviteye davet etmesi. birde göz kırpmak olabilir.
Vallahi benimkileri anlamamak için beyinsiz falan olmak lazım. Ve anlamamıştı. Ben galiba beyinsiz seviyorum.
(bkz: kaybedenler kulübü)

sevmeyin azizim, sevmeyin.
görsel
Sanırım bu. Bence. Yani.
Korkutucu derecede ısrar ediyormuşum..
Tanımak için.
Hoşlandığı kıza teklif yapmaz genelde. Kızı ütopik ya da erişilmez görür. Ve gider biraz daha az güzel olan kıza yürür. Çünkü asıl hoşlandığı kız tarafından rencide olmak istemez hiçbir erkek. O kız bana bakmaz ayaklarına bu yüzden girer. Erkeğin aşkı kabusudur. Korkulu rüyasıdır.
Dikkatinizi çekecek kadar aşırı biçimde normalde olmayacağı kadar ince, düşünceli ve anlayışlı davranmaları. Direkt işkillenin.
Uğruna ölümleri göze aldım gülüm derim hemen hoşlandığımı bilsin hiç geçikmeden ertesi gün sol koluma kızın adını şekilli bir biçimde yazdırırım daha yapabileceklerimi söylemiyorum bile...
çekingen biriyse anlayamassınız belirtiler gözlemlenmez çünkü içinde yaşar.
görsel
uzun uzun bakmaktır bazen kuğul takılıp bakmazlar.
ortak nokta bulmaya çalışmaları.
bugüne kadar iki ayrı türe rastladım efendim, 1.tip hoşlanıyor ama kendine bile belli etmiyor aq. sanki kız bunu yiyecek, herkesle rahatça iletişim kurarken hoşlandığı kızdan uzak durmalar bir çabalar ama tatlı tatlı heyecanlanmalar falan gömsem mi sevsem mi bilemedim ama bu 1.tiplere ithafen kız başkasının yâri olur ağlarsın bilesin.

2.tip şimdi herkeste ego denen şey mevcut herkes reddedilmekten korkuyor bu 1.tipe oranla daha ne yaptığını biliyor kendinden daha emin, bu ise hep hoşlandığı kızın önündedir sağındadır solundadır ama hep etrafındadır kız nereye baksa bu adamı görür adam hafiften farkıma varsın diye yol yapar akıllıdır, hemen sonrasında göz göze gelip göz kaçırmalar, biraz bakmıyorum ki havaları hemen sonrasında kızımızdan artık bir beklentisi var ise uzun uzun bakmalar başlar ama burdan sonrası yok bende sonrası allah kerim arkadaşlar hahah.
Bizde belirtme yok efenim taktik de yok. Bam, bam ve bam. Evet
Saç çekiyorlar.

Edit: ne bileyim en son ilkokulda bir çocuk benden hoşlanmıştı.
söz konusu karşı cins ise bazen saçmalar.

mesela;

görsel
Hoşlanılan kıza sen ölürsen üzülmem sen üzülürsen ölürüm demek.
Ölçülemeyecek tarifelere gerek yok, hoşlanan erkek kendini en iyi fiziksel temasa geçme çabalarıyla belli eder.
Eğilip kulağımıza 'benim senden öncem möncem yok, başka hayatım yok' demeleri.
kaşlarını çatar, hoşlandığı kızın yüzüne bakamaz, somurtur, yani "benim senle işim olmaz" demediği kalır sadece. halbuki içerde göğüs kafesinin altında güp güp atan bişey vardır deli gibi.
evet, kesinlikle hoşlandığımı belli edemiyorum bi kıza. gelsin kendisi anlasın, bunu bekliyorum.
çok konuşmaları, mütemadiyen konuşmaları, hiç susamamaları.
Kızın ağzına ve memelerine bakmaları.