bugün

Hayır doktor iğne yapıyo.
Ben böyle bir şey görmedim. benim çevremdeki erkeklerin canı çok kıymetli.
2500 yıllık tıbbın erkekleri getirdiği nokta.
şunları kullan,göğüse git dedi.

göğüs lazım.
Senede en az 3 posta giderim illa bişey cikiyo.
En son kararlı şekilde doktora gittiğimde amilazım 1500 lipazım 7500 crp im 26 ölçülmüş ve akut pankreatit krizine girmiştim. Zira akabinde 15 gün yatmak zorunda kaldım. Kriterler son nokta bazı insanlarda.
Var böyle bir erkeklik. Doğru tespit.
sikim kalkıyorsa iyiyim bir şeyim yok demektir.
Doğru inattır, sıkıntılı olan hastalıklar zaten kendini belli eder, çoğu gündelik hastalık biraz dinlenmeyle geçer.
Umursamadığım durum .

Keyfibilir kaç yaşına gelmiş sonuçta.
Eğer hastalığın etkisi hafifse ya da ortanın biraz altıysa sorun yok dinlenirsin geçer, ama artık ortanın üstüne çıktıysa erkekliği bir kenara koyma vakti gelmiş demektir.
Erkek adam hasta olmaz.
Anca ölmeye yakın gideriz.
benimdir ve hiçbir mantıklı, geçerli sebebim yok...
Bu inadı gösteren erkek katiyen eğitilmezdir. Bu model erkekler parol, majezik, arveles gibi ilaçlarla aşk yaşarlar. Her baş ağrısında "yanında ağrı kesici olan var mı" diyerek yana döne ilaç ararlar baş ağrısının nedenini merak dahi etmezler.
30 aralık sabahı titremeyle uyanıp battaniye altı tedavisi ile ilk günü atlattıktan sonra ertesi sabah da aynı titremeyle uyanınca halsiz bir sekilde eczanenin yolunu tuttum. Eczancının nurofen ve c vitamini al geçer, geçmezse doktora git tavsiyesi üzerine nurofen tedavisine başlamış olsam da yılbaşı gecesi 4 dubleden sonra titreme + ateş uyutmayınca 1 ocak gecesi kendimi acil serviste buldum. Farenjit olmuşum ve antibiyotik tedavisine başladım. O gün uyuyabilmiş isem de gün içinde 40 derece ateşi görünce keşke annem yanımda olsa da bana bakabilse diye üzüldüm. 2 gün daha Çaresiz ve üzgün bir şekilde kendi kendime ıslak havlu ve duş yapa yapa geceleri ateşli geçirip kimsesizler psikolojisine girerek 40 derece ateşi 34 e kadar düşürdüm. Fazla düşürmüşüm ki gün içinde 38 35 gidip geldi..

Doktora gitmeme inadı bana bişey olmaz hemen geçer inadıdır.
Bir bakanınız yoksa anneniz yanınızda değilse öksürseniz bile hastaneye gidin millet. Sonra yılbaşına hasta girip 7 gün boyunca ölüyorsunuz.
geçmiş olsun arkadaşlar.
sıtma çok kötü.
enfeksiyonunuz var demektir.antibiyotiksiz geçmez.
erkek adam doktora gitmez. doktor ona gelir.
balistik karizma' ya katılıyorum.
ilk olarak ilaçların tadı bok gibi.
Hastane çok boğucu, insanın sırada bekleme yapanı dövesi geliyor.
Ihlamur içerek geçecek hastalıklar için kutu kutu ilaç alıp hem onlara yığınla para dökmeye, hem de iyileşince de içmeye devam etmeye hiç gerek yok.
Bir kere yârime sarılıp uyuyayım geçer.
Evde zaten bol bol arveles var.
Evet. bunlar hastaneye gitmemek için gerekçelerim.
Bu ben.
Beni hep zorla götürürler.

Lakin sevdiğim biri hasta olursa zorla götürürüm.
Erkekliğe bok sürdürmicez ondan birazda şey var sevgilim biraz ilgilensin isteği.