bugün

terkedilip biraz zaman geçtikten sonraki muhabbet anlarıdır. o der ki "bizden geçti. artık bizden olmaz" . sende dersin ki "bizden olurdu da , biz oluru olmaz ettik sanırım." . terkedilmene rağmen "biz yaptık" dersin. ki suçu hep kendine yükleyip üzülmesin diye hala onu düşünerek.

anket başlık ama. yazmadan edemedim.

ve sonrasında şu şarkılar bak. şöyle bişey :

http://www.youtube.com/watch?v=ppP59G4FeSE
boşaldıktan hemen sonraki 4 dakikadır.
kız arkadaşın "bana gidip bir kahve içelim mi ?" demesinden sonra oluşan anlardır. o bir kaç dakika eşekten düşmüşe döneriz.
kız arkadaşa alışverişte eşlik ederken.
batakta çiz deyip onu yapmaya çalışmaktır. 12'den sonra kafa yanıyor.
kopya çekerken yakalandıkları anlardır.
--spoiler--
önce bir sırıtılır. sonra arkaya doğru rahat bir şekilde yaslanılır. kalem de ele alınır böyle artistlik hareketler. ders saati bitinceye kadar cool hareketler devam eder. çıkışta soranlara da; "kopya çekerken yakalandım ya bi' şey yok." derler. falan.
--spoiler--
erekte olduğu, ön sevişme safhası.
entellektüel görünme çabasıdır. buna harcadığı enerji ile bir konuda bilgi sahibi olacakken terimlerle süslü içi boş cümleler kurarak kendisini ziyan eder.
Cilve yapan kıza inanıp inanmamak arasında gidip gelme sürecidir.
Bir kiza vurulduğu zaman kardeşim şahsen ben beyin büzüşmesi yaşıyorum.
son dakika golüyle kuponun yatmasından sonra ki 2 saat en aptal olunan zaman dilimidir , bir de boşaldıktan sonra .

dip not : kendimden yola çıktım.
şaşırdığı an.
kalabalık mekanda telefona bakması sonucu yürürken düşmesidir. sakın o adamı yerden kaldırmayın bırakın kalsın en azından ölmüş numarası yapar.
aşık olduğu an. Hele bide ilk görüşte aşksa sormayın gitsin azizim.
kumar masasında, varını yoğunu masaya koyduğu an.
gül gibi eşi varken, diken koklamaya başladığı an.
Yolda, sokakta, trende, otobüste herhangi bir yerde kaşınan çükü kaşırken bayanla göz göze gelmesi. Sonra sahte bakışlar, bir şey bilmiyormuş ayakları yemezler canım benim. (bkz: araya kaçan don)
heyecanlandıkları anlar oluyor genelde.
Kadinlarin o sikindirik masumiyet numaralari ni yedikleri anlardir.
sevgiliye -ayrılmak istiyorum- deyip, gözümün önünde kızı 20 dk boyunca ağlattığım ve sonunda benim de gözyaşlarımı tutamadığım andır. ağlama desen olmaz, seni seviyorum desen hiç olmaz. boş boş, aptalca etrafa bakındığın andır.
ultra güzel bir kadının erkeğe kurduğu cümleden sonra erkeğin aval aval hatunun yüzüne bakması.
yeni doğan çocuğunu kucağına aldığı ilk andır.
bir bilgi yarışmasına katıldıkları andır. izleyenler lan ne kadar aptalmış derler.
Aşık olduğu an.

-böyle saçmalıyorlar, iki kelimeyi bir araya getiremiyorlar ya hakikatten çok tatlı oluyorlar.
gece için ince ince plan yaparken, kadının kendinden önce davranıp üstüne çıkıverdiği anlardır. salaklaşır yüzü kızarır pek bir sevimli olurlar.
yalanı ortaya çıktığı an.