bugün

profil fotoğrafının altına şiir yazan kız olabilir mesela, yada üniversitedeki herkesi tanıyan hafif balık etli kız da.
edit: imla
evden çıkmadığım için bu tiplerden miyim değil miyim bilmiyorum sözlük.
mağaramda mutluyum ama.

anne, ben niye böyle oldum anne?
kural

1- beğenilmeyen kadın yoktur.

2- talep eden gücünün yettiğini begenir.(yas,gelir,eğitim,sosyal statü)

3-maliyet,talep ettiginiz kadına duyduğunuz arzu ve isteğin tutkusuna bağlıdır.sizin çay ismarladiginiz kadina bir başkası mum ışıklı şarap
ikram eder.

4-siz seçtiğinizi sanirken, aslında

O kadın sizi seçer.

Seyy,

bilin istedim.

görsel

( Rahmetli anneanneme sevgilerimi yolluyorum.)
-oturup kalkmasında bir incelik olmayan,
-mahalle karısı gibi veya bol argoyla konuşan,
-kozmetik, kıyafet veya dizilerden başka konuşacak birikimi olmayan,
-ilk görüşmede evlilik pazarlığı yapan,
-herhangi bir aktivitede kararı hep karşı tarafa bırakan,
-hayatta bir amacı, bir ideali olmayan,
-fiziğine uygun olmayan elbiselerde ısrar eden,
-cep telefonunun kamerasına şempanze misali bir öpücük ile poz veren,
-ota bite alınganlık gösteren kadın tipidir.
kadınları itici yapan detaylar başlığında uzun uzun incelenen durumdur.
(bkz: in search we trust)
dünya üzerinde tek sorun yaşayan kendisiymiş gibi davranan kızlar. sürekli bir problemlerden yakınıp, huzur bırakmayan, yaşama sevinci emenler.
-Kadınlığını allah'ın onlara vermiş olduğu bir lütuf gibi görüp, erkekleri kendilerine köpek yapmaya çalışan kadınlar.
-Kadınlığına yapışıp hiçbir şey üretmeyen erkek bulup asalakça yaşamaya çalışan kadınlar.
-Bir erkek kadar abaza muhabbeti yapabilen ve naif bedenine aldırış etmeden sikip sokup duran kadınlar.*
-3. maddeye ek olarak ağzından küfür ve erkeksi tavırlarını bir kenara bırakamayan kadınlar.
-Her şeye trip atan. hatta trip e bağlayıp trip üstüne trip atıp hat-trip yapan kadınlar.
-Aşkitom, aşkışım, aşkilotam gibi saçma sapan tabirlerle fino köpeği gibi erkek seven kadınlar.
-Polisan yağlı boya ile boyanmış duvar gibi dolaşan kadınlar.
-Erkeğin koruyuculuğunu, sahiplenmesini, bağlılığını "ay beni çok sıkıyorsun nokta nokta" diye isyanlarda olan kadınlar.
-Ve en önemlisi daha olgunlaşmamış, olaylara bakış açısını oluşturmamış hayatı toz pembe sadece koca bulup parasını yemek olarak gören kadınlar.

Bana uzak allah'a yakın olsunlar. Bu özelliklerdeki her kadın mide bulandırabilir.
bir gün önce ''oha resmen fuck buddy olduk'' diyip gülümseyen.
bir gün sonra ''neden evlenemiyoruz'' diye ağlayan manyak
roberto carlos bacaklı kızlar.
Erkeksi tavırlar sergileyip, küfür içeren sözler sarf eden, k harfini g olarak telaffuz eden ve açık ayakkabı altına yün çorap giyen kadın tipleri her zaman itici gelmiştir. Zira erkeklerin %90'ı benimle aynı düşüncededir.
özgüveni olmayan kadınlardır. aslında bu erkek içinde geçerli. özgüveni tamamen dip insanı karşı taraf beğenmez.
kıllı kadındır.
Çok cıvık olanlar sinir bozucu.

"Yhaa merve şu çohcuk beniğmi kesiyor acabağ"

Evet akşama kavurma var.
sadece bıyık ve sakal olmasın yeter.
(bkz: nefes alsın yeter lan tanrıvirdi)
(bkz: burhan altıntop)
biyikli kadin.
güncel Önemli Başlıklar