bugün

Daha sonra simsiyah çıktıkları için asla yeltenmediğim iş. Sakal gibi çıkıyor sonra.
pandemiden önce bir kere jiletle almıştım ama bacaklarımda yara olmuştu. artık asla yapmıyorum. kol kıllarımı da almıştım. kılların size bir zararı yok. erkek adamın kılları olur.
Basketbolcuların aldığını biliyorum,
Kılların kas oluşumu engellediği için almaları gerekiyordu.
Tabii keyiften alanlarıda oldukça fazladır.
şüphesiz hangi yöntemle olursa olsun acı verecektir.
Makasla kısaltiyorsa pek sorun olmaz.
Fitnessla uğraşıyorsa aldıgı besinleri kıllarını beslemekle kullanmak istemiyordur. Bir dönem ben de kestim.
" insan benzeri " olarak görünsün daha mı iyi ?

belki evrim yasalarını kabul etmiyordur ?

hatta belki konuşmayı bile öğrenememiştir..

sonunda o da bir canlı muhtemelen.. dimi ?

yoksa değil mi ?
Çekerken "ayy" diyordur.
Temiz ve bakımlı erkektir erkek adam kıllı olur yalanlarını anca goril kılıklılar kendini avutmak için yapar.
Bunu yapanların genel yalanı spor yapıyorum oluyor.

Vurdurup vurdurmadığımı bilemem ama meyilli oldukları kesin.

Sporda herşeyi 4 dörtlük yaptın iş kıla geldi demi.
Bazı kadınlar temizlik nedeni ile kıl istemez, örneğin çarşafa ve yere saçılan kıllar nedeni ile bir çok erkek kıllarını alabiliyor. Ayrıca futbolcular bacak kaslarında kramp oluşmaması adına aldıklarını belirtirler. yüzücüler, hız nedeni ile alırlar. Metroseksüel erkeklerde genelde alırlar. Sonuçta kadınlar sevişirken göğüs ve bedende dillerini gezdirmek isterler. O nedenle göğüs kıllarını alan çok erkek vardır. Bir de yeni eşcinsel erkekler yani kimliklerini tanıyanlar kıldan tiksindikleri için alırlar.
Objektif bakıldığında temizlik açısından kılın alınması bence normaldir. kişinin kendi tercihidir. Kendim kıllı biri olarak alanlara karşı değilimdir.
sürekli masaj yaptıran kişilerin ve özellikle sporcuların kıllarını aldırması normaldir. hatta normal birinin bile aldırması doğaldır. kafanızdaki sofu düşüncelerle insanlara biçim dayatmanın anlamı nedir yahu?!
Keşke almasalar dedirten durum.
Tek mi çift mi nasıl oynanır kılsız bacakta.
Kılsız erkek mi olur lan ?

olur niye olmasın.
normal eylem, şöyleki bacaktaki basit yaralar bile bacak temizlenince kendini yenileme imkanı buluyor. kıl kökleri fazla enerji harcadığından sporcuların yaptığı bir eylemdir genelde. özellikle büyük bir yara oluşmuşsa, bölge ne kadar temiz olursa o kadar yaralar hızlı iyileşir.
Kızlar için mesele değildir gençler, alabilirsiniz. Sonuna kadar destekliyorum.
bacak killarini verseydi daha mi iyiydi sorusunu dusundurur.
sporcu olanlarının genelde yaptığı eylem.
saygısızlık.

erkek bacağı dediğin kıllı olacak!
Futbolcular ve yüzücüler çok yapıyor. Hadi yüzücüleri anlarım da futbolcuları anlamam. Koşarken sürtünme nedeniyle hızlarını mı kesiyor?
Eğer bacaktaki kıllar orman misaliyse makinenin 5 numara başlığıyla yapılabilecek eylem. Kaymak gibi yapıp milletten laf yemeye gerek yok, ideali budur.
Yaptırdıkları dövmenin belli olması içindir.
Pirimatlar gibi ortalıkta gezeceğine alsın.
şimdi üniversitedeyiz hacı. bir arkadaş var, sakallarını kesinlikle kesmiyor. adam askerden kaçmak için daha doğrusu traş olmamak için üniversiteye gelmiş. o derece. benim de yakın arkadaşım. devamlı birlikteyiz, tavla filan oynuyoruz hep. küçük iddalara da bindiriyoruz işi arasıra. neyse birgün yine başladık tavlada iddaya, ben böyleyim sen böylesin, derken, idda büyüdü sakallara geldi. tabi ben keserim sorun değil, ama bu ibne kesmeyecek biliyorum. neyse biraz gaza getirdik girdik iddaya. o sakalları kesecek kaybederse, ben bacak kıllarını..

aldık tavlaya başladık oynamaya, 1-0 yaptı durumu, derken ben aldım art arda iki el o aldı bir el derken bir baktık durum 2-4 ben öndeyim. son el. ortam kızıştı, başladı bu zerzevat kızarmaya. derken bir mars bir düz ne olduysa oldu bir baktım almış bu puşt oyunu. baktım yüzü gülüyor ben anlam veremiyorum.

kaybettik iddayı. ee nolacak dedi bu. ben ilk önce kaytarmanın yolunu aradım, alttan girdim üstten çıktım, ı ııh olmadı. vazcaymadı kelek. aradan iki gün geçti, gece almış gelmiş traş bıçağını, getirmiş köpüğü, zorla kesti puşt. o da önemli değil, mevsim kış günü, kapri giysek olmaz. maksat millete gösterecek. diyor ki ben traş olsaydım herkes görecekti, seninkini de herkes görecek. e bi yandan da haklı g*t veren. tamam ulan dedim. ertesi gün gittik sınıfa, sıvadım paçaları yukarı, girdim içeri. millet bir kahkaha, bir alkış, bir an sevindim bile, kendimi rock yıldızı gibi hissettim. neyse gün sonu gelip paçaları indirdiğimde sdü'nün neredeyse 3te 1i beni konuşuyordu. bu da böyle bir anımdır.

bu arada ne kadar terbiyeli bir çocuğum. g*t veren yazmışım, oto sansür yapmışım. aferin bana...
Azıcık tüyü olan pıtırcıkların, bunu yapanlara ibne muamelesi yaptığı eylemdir. Hayır olum yani bacağında toplasan üç tane tüy var, sen ne ormancılara sataşıyosun?

Azıcık tüyü olur, buna rağmen habire parlak gezmeye, göstermeye çalışır falan bunla dalga geçilir de, diğerlerine laf etmek haksızlıktır. Adamın denizden çıkınca tayt giymiş gibi görünmek istememesi gayet doğaldır.