bugün

Hemşirelik.
(bkz: işsizlik), (bkz: su ürünleri mühendisliği)
(bkz: okul öncesi öğretmenliği)
Siyaset.
fotomodel, manken, balet, aşçı, bodybuilding.

kısaca kızların aklını çelen bütün orospu çocuklarının mesleği.
en çekici benim, en çok beni çekiceksiniz. en çok beni arzuluyacaksınız.
Falcılık.
Sunuculuk

(bkz: hakan kakız) *
abim siyaset bir meslek değildir. ayrıca en itici meslek diye bir şey de yoktur. para kazanmak için yapılan işleri değerlendirirken itici veya çekici sıfatlarını kullanmak da oldukça lümpen bir davranıştır.
Para kazandırmayan bütün meslekler.
Alnının teri ile para kazanan her erkeğe, her meslek yakışır... Akşam işinden evine yorgun dönen, tüm gün ayakta duran, insanlara birşeyler anlatmaya, satmaya çalışan, saç yapan, fön çeken, yemek yapan, servis yapan, direksiyon başında duran, sıva yapan, sırtında çimento taşıyan... Her erkeğe... Yakışır her meslek...

Edittttt: ayy dur dur aklıma geldi. Erkekleri itici yapan, eeen itici yapan tek meslek p...evenklik, afedersiniz. Yani jigololuk da değil. O işte, az önce yazdığım. Bir daha da yazmam. Bırrrrrrr :|
mesleğine saygı duyup onuruyla çalışan insan itici değil saygındır insanları insan olarak itici kılan onursuzluk ve saygısızlıktır .
kadın kuaförlüğü.
(bkz: pompacı)
Modacı , mankenlik .
Kamyon şoförü ve dolmuşçuluk. Bir de en iticisi süpervisor diye tabir edilen, türkçeye ego manyağıyım diye çevirebileceğimiz meslek.
diyetisyenlik.
(bkz: hemşirelik)
Jinekoloji alanindaki tum meslekler.
kadin-dogum uzmani...

Siz hiç erkek ureme hastaligi ile ilgili bir alanda kadin doktor gordunuz mu? Ne bileyim kadin bir Prostat uzmani ya da urolog var mi hic?