bugün

Bence hayır sozlük sizce?
ben kendime guvenmiyorum gelip bir kizin bana guvenmesini beklemek sacma.
valla kızlar bana fazla güvenmeyin nerde ne zaman sokacağım hiç belli olmaz.
Baban da var ise kardeşin de erkektir denilesidir.
(bkz: aynen kezo aynen)
Günümüz kızlarının artık yaptiklari erkek seçimiyle şu sonuca varılmistir.

Efendi erkek güvenilir değil piç erkek güvenilir.
Güven diyince aklın oraya gidiyosa senin ruhunun ne oldugu belli barbar türk .
(bkz: başlık baştan kokar)
erkek yada kadın sıfatları cinsiyet ayrımı için kullanılır.
adam olana güvenilir. cinsiyete değil.
kendine güvenirsen erkeklere de güvenebilirsin. ha yok ben kendime güvenmiyorum aldatırım, yalan söylerim sağım solum belli olmaz diyorsan erkeklerden de bir şey bekleme.
cevabı kesin ve net olandır; hayır. kadına da güvenilmez. onun da cevabı net bir şekilde hayırdır. belli bir azınlık gruba güvenilir erkek ve kadında. ben sevgilime güveniyorum beni seviyor demeyin, insanlar kaç yıllık eşlerini aldatıyor. ki evlenmesiydi ev kurmasıydı gerdek terliğiydi hepsini aşmış adam evlenmiş gidiyor aldatıyor. sevgiliyi havada karada harcarlar. kendine güven. aldatırsa aldatır yol verirsin gider. seviyorsan da hak etmiyormuş dersin geçersin.
Bırakıp gitmek kandırmak anlamında dedim. Sevdgm oglan baktı gitti biriyle çıktı diye .
bu devirde babana bile güvenmiyeceksin sözünü akıllara getiren başlık.
orospuysan veya kezbansan kesinlike güvenme derim.
sevgili sözlük sence erkeklere güvenmeli miyim? bak sana bu gün yaşadığım bir olayı anlatayım bu mervenin çıktığı bi çocuk var ya hani işte o merveye yarın evde kimse olmadığını kola falan içmek için evlerine gidebileceklerini söylemiş bu bana sordu tabii başka kime soracak ki ayrılmaz kankileriz biz neyse ben de dedim ki buna kızım sen saf mısın dedim erkeklere güvenilir mi kola da neymiş pis herif seni kullanacak hemen ayrıl falan dedim o da bana hak verdi bi mesajla ayrıldılar zaten bu merveden korkuyorum sözlük çok saf bi kız hayır onun yüzünden ben de tehlike altındayım herneyse işte merve ayrılacak sanırım sözlük bi yandan üzgünün bi yandan sevinçliyim sanırım mervenin exinden hoşlanıyorum mesaj attım ev boş kola da var diye acaba güvenebilir miyim ona.
babanı düşünüp ona göre cevap verebilirsin.
Bazılarına güvenilir.
Çoğu yavşak piçin önde gideni.

T: genelleyecek olursak erkeklere güvenilmez.
insanoğluna güvenilir mi? diye değiştirilmesi gereken soru.
hangi erkeğe olduğuna bağlı olarak değişir. her insan aynı değildir.
Güvenilmez.

Tc kimlik numarasından tuttun sosyal medya şifrelerine kadar almanız gerekir.
Güvenilmez boynunun arkasındaki barkodu okutun tescillettikten sonra kullanabilirsiniz. Tövbe yarabbim.
cinsiyetçi bir soru cümlesi...erkek/kadın ne far eder....insana güvenilir mi?....cevap....
.bilirsin, çok büyük kazık atacağını ama bile bile güvenirsin, belki bu defa yapmaz dersin.....belki bu yapmaz dersin....
Hayır hayır hayır.

No erkek no güven.
aynı kukusu olana güvenilmeyeceği gibi pipisi olana da güvenilmez.
Bunu daha önce defalarca söyledim; tabii ki güvenilmez. Biz Erkekler hainizdir, şerefsizizdir, yalancıyızdır, şiddete eğilimimiz vardır, tek kadınla idare edemeyiz, sevilmeyecek varlıklarızdır. Bu yüzden bize güvenmeyin, bizimle iletişimde bulunmayln, tek başınıza üreyin ve yaşayın. En güzeli.