bugün

fatih ben senden önce bişeyler yaşadım.
Adam mısın?
Yemek yok.
Yalandır efenim.
Sana güveniyorum demeyin ama güvenmiyorumda demeyin.
sana güvenmiyorum dediğimde çok bozulmuştu. sana güvenmiyorum demeyinde ne derseniz deyin diyorum.
iltifat etmeyin.
nasıl bir erkeksin sen, pısırıksın, kendine öz güvenin yok gibi gurur ve onur kırıcı söylemlerdir. bir de senin için ölürüm, biterim, sen varsan varım gibi toto kaldırıcı sözleri sakın ha sakın söylemeyin.
Psikolojik sorunların mı var?
Bir erkeğe küfür edin sayın sövün ama bunu demeyin.
Bu hatayı bir kere yaptım gerçekten psikolojisi bozuldu malın.
bana eski sevgilimi hatırlatıyorsun *
Yok arım, balım,peteğim, börtüm, böceğim gibi kelimeler *
"eski sevgilim" ile başlayan her şey(!)
bu işi artık birazcık resmileştirsek diyorum. eğer gençseniz kafanızda bu tarz düşünceler yoksa hiç çekilmez. hemen o anda başından beri görmediğiniz fiziksel özellikleri gözünüze batar. bunun burnu böylemiydi lan bunca zaman yada ağza bak amk. diye düşünebilirsiniz.
gelde peste eline vereyim.
kadınına anasına kız kardeşine dokunacak herhangi bir söz ortalığın amısına koyulma nedeni olacaktır.
önceki ilişkiyle ilgili şeyler.
omu güzel ben mi?
şu çocuk ne tatlıymış,
ne zaman evleniyoruz?
rüyamda evlendiğimizi gördüm .
her şeyi söyleyin erkeklere, her şeyi bilmeye hakkımız var.
Pişmanım.
- sevgilileri karşılaştırmak. *
"ofsayt da ne?"
Sende erkek misin be? Şaka bile olsa kesinlikle söylenmez, çünkü erkek olduğunu kanıtlamak için ne yapar bilemezsin.
Rifat senden daha iyiydi.
(ilişkinin başında )senden çocuğum olsun istiyorum.
-falancanin sevgilisi/kocasi neler yapiyor, sen bir sey yapamiyorsun, halledemiyorsun!
erkek beceriksizse don arkani git, ama bu cumleyi yuzune soyleme.

- erkek misin be!
bu gelen bir sinir yaratir ve cok etkilidir. ozellikle sinirli bir anda soylediginizde dayak yeme, cok agir hakaret ve agresifce bir tepki alabilirsiniz bu sozle.

- parasiz adam mi olunur!

bu soz de gurur yikar, herifin belli ki parasi yok, buna kesinlikle uzuluyodur, ustune gitmeye gerek yok adamin.

tanim: erkek guruhunun sinirden kudurmamasi icin soylenmemesinde fayda olabilecek sozlerdir.