bugün

bir türlü açıklanamayan iğrenç bir takıntıdır. hayır aynısı kendilerinde de var, içi biraz yağ dokusu dolunca ne oluyor?
iğrenç bir takıntı demek sanata terbiyesizliktir. elimizde değil ama böyle bir şey yok hacı yok. amaç abazalık değil ciddi ciddi diyorum kadın vücudu başkadır.
görsel
bende olmayan takıntı.

(bkz: büyükse sarkar)
gereksiz yere abartılan bir takıntıdır.
en azından tam anlamıyla evrimini bilmeden.
Dişi ile erkek kişisi öpüşürken sağ el memeye gitmezse olmazdır. Takıntının en zevklisidir.
erkekliğimden şüphe etiğim takıntı çeşididir. bende bacak takıntısı var mesela.
emin geçin, polemik yapmayın gençler.
memesiz kız balkonsuz eve benzer ama kısmet işte kimle hayatımız kesişir bilinmez.
manyakmısınız ? meme önemlidir.
anlam veremediğim takıntıdır. sonuçta bir meme o. meme yani. yani bu hemcinslerimi anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum bazen...
görsel
Anlama kıtlıgı olan yazar beyanı.
insan bir şeylere tutunmak istiyor anlıyor musun?
Anlıyorsun anlıyorsun.
yok ben memelerime o kadar takılmıyom. Normal boyutta bence.
Meme, taaa en baştan, bebekliğimizden beri bizi en çok etkileyen kadın uzvudur. 30-40 yaşındaki adamların bile bir çift meme karşısında 5 yaşındaki bir çocuğa döndüğümüz vakidir.

Hacettepe üniversitesi Okul öncesi öğretmenliği bölümünde görev yapan akademisyen bir arkadaşım detaylı açıklamalar yapmıştı bana bununla ilgili.

Peki neden açıklama ihtiyacı duymuştu? Çünkü beyoğlu'nda buluştuğumuzda kahvemizi içtiğimiz cafede istemsiz olarak onun 85 c cup memelerine gözüm takılıyordu sürekli *

Üstelik bu kız bir de oryantal kursuna gidip bu yönde geliştiriyordu kendisini. Hatta dansözlerin bir anda göğüs atma hareketini de isteğim üzerine birkaç kere yapmıştı.

Her neyse başlığı görünce o arkadaşım aklıma geldi.
hayır neyi merak ediyorsunuz, anlayamıyorum. bir erkek olarak fikrimi söyleyeyim.

erkek karşı cinste kendi vücudunda bu denli biçimli ve dolgun bir "ikiz kule" görmediği için gayet de ilgi çekici oluyor bu memeler.
Öyle dolgun memeler kendisinde olmadığı için.
bir erkek meme görür, onu ellemek ısırmak ister ama iki elleyip, bir ısırık atınca artık o güzel meme cazibesini yitirir.
gelip geçicidir , meme değil aslolan kalçadır...
Benim takıntımdır. Bir kızdaki meme küçükse ya da sarkıksa kalan yerleri ne kadar mükemmel olursa olsun kız değildir.
söz hakkı, böyle bir takıntıdan muzdarip olan kadınlardadır.
Erkekler adına konuşmuyorum insanlarda ve hatta hayvanlarda gizli olana merak dürtüsü vardır. Hergün gördüğümüz ağaçlar, evler ve buna benzerleri bizim dikkatimizi çeken nesneler değillerdir. Ama bazen her gün gördüğümüz evin içini, kimlerin yaşadığını merak ederiz. Gizli olana aşığızdır. Gizli olup ulaşamadıklarımıza.
Kadın göğsü de buna benzer. Sütyen ile kapatılmış olması gizliliğe gizlilik katar. Ulaşılmaz gören erkekler için ise bu durum ütüpya haline gelir.
Bir kerecik göreyim be abi.
Bir tutayım bir dokunayım be abi.
Hiç görmedim merak ediyorum be abi.
Bu ağızlara dönebilir ağızları.
Hele gerçekten hiç kız arkadaşı olmayanın veya kadın görmemiş olan erkeklerin durumları daha vahimdir.
Kadınlara kadın olarak bakmakta zorlanabilirler
Onlara Meme olarak bakarlar.
Ve meme ile konuştuklarını hayal ederler.
Gizlilik konusuna şunu da eklemeliyim.
Kırsal bir bölgede hafif bilekleri açık kadın o yörenin erkekleri için dayanılamaz giyinmiştir. Çünkü kırsal kesim kadınları her tarafını örter en açık giyinen hafif bilekleri açık kadındır. Bu kadın dikkat çekici giyiniyor düşüncesi yer eder beynimizde.
Sahil kasabasına gittiğimizde ise bikini ile dolaşan kadınların yanında bu kadının giyimi söz konusu bile olamaz.
Bikinili kadınları ilk gören erkek gözlerini alamaz.
Ne bunlar diyebilir ama açık olana alışkanlığı devam ederse bir müddet sonra önemsizleştirmeye başlar zihninde.
O kadar şey söylemiş olup hiçbir şey söylememiş olmak zordur ve ben bunu başardım sanırım.
memeden çok sütyen takıntısı var sanırım bende. memeler birbirine benzer ama sütyen değiştikçe ilk defa görüyorsun izlenimi verir. erotik açıdan da karşı cinsi etkileyen en büyük aksesuarlardan biri bence.