bugün

entry'ler (373)

üstteki yazar hakkında fikrini söyle

nedense nickini honey cock diye okuyorum sürekli. bal parmak değil bal yarrak.

ölü ceset

nedense aklıma bu şarkının sözleri geldi.

Pembe bir mezarlık gördüm rüyamda
Âşık cesetler şekerden tabutta
Gezinirken ciğerim doldu bir anda
Çürük çilek kokusuyla
Kalbi atan ölü bedenlerdi hepsi
Hepsinin başında birer ölüm perisi
Soluk birer pembe gül kokluyorlar
Karanlıkta

gelmiş geçmiş en ünlü alkolikler

bizimkiler dizisindeki Cemil. " benim adım cemil".

libido katili kombinler

mor sütyene laf ettirmem. kirli iç çamaşırı.

mor sütyen

en çok giriyi bu başlığa yazdım sanırım. aylardır girmiyorum ve yine ilk girişteki girim bu başlığa. aklımı mı aldı ne? giyene de hiç denk gelmedik. var olan bayan sözlük yazarları varsa lütfen özel mesajla ulaşsınlar. en azından efsane mi gerçek mi bilelim.

aylar sonra sözlüğe geri gelen yazar

kendi açımdan bunun en kötü etkilerinden biri de özel mesajlarınız. doluluk oranı yüksek olsa da geri dönüş şansını yitirmiş gözüküyor. keza sıra ile mesajlara geri dönüşe başlarken bazı kullanıcıların hesaplarının kapalı olduğunu bile farkettim.

dila kent

youtuber diyelim. milyonlarca takipçisi var. genelde 3-14 yaş arasına hitap edecek saçmalıklar yapan yetişkin bir kadın. tam aksine çocuklara gereksiz , saçma ve anlamsız hareketler aşılıyor. bir arkadaşımın çocuğu sürekli gereksiz bağırdığını, kimi ise ok,okey, okeeeeeeeeeey,ok kelimelerini sürekli kullandığından bahsediyor.
her şeyi geçtim ben bir bakayım dedim. bir insan bu kadar ahmak olamaz herhalde. brain testi bir arkadaşıyla sıfırdan çözüyorlar. çoluk çocuğa kendini zeki gösterecek diye önceden çözüp geldiği ne kadar belli. ilk defa çözüyor numarası yapıp her soruyu üç beş saniyede bitiriyor. he canım iq senin 155 falan.

vejetaryen yazarlar

üsteki yazar arkadaşın aksine tarıma geçişin geçmişi yaklaşık 5 bin yıllıktır. ama homo sapiens yani günümüz insanın ise yaklaşık 160 bin yıllıktır. homo ise 2.5 milyonluk bir geçmişi var. yani aslında et oburuz.

hiç domuz eti yediniz mi

ne zaman domuz eti muhabbeti olsa cevap aynı hep. "kendi pisliğini yiyen hayvan yenilir mi?" bunu ünlü pulp fiction filminde de görüyoruz. samuel l. jackson ve john travolta arasında. neyse arkadaşlar şunu da demek isterim ki tavuklarda kendi dışkılarını yer. o zaman tavukta yemeyin ya da yemek istemiyorsanız domuzu bahaneniz bu olmasın. onun yerine "yemem kardeşim sanane" deseniz daha şerefli.

memelerinin altını silen kadın

(bkz: bide) kullananı vardır birde. gerçi türk kültüründe yeri yoktur. kullanılmaz ama dünya kadınları için deyim bari.

vedat minor combo

nickinin hakkını veriyor. entry combo şov.

online listesindeki gizemli yazarlar

herhalde mesaj almamak için yapıyorlardır.

kitaplarda kullanılan kelimeler sözlüğü

siahlara veda' yı okurken ana karakterin sabah kahvaltıda vermut içtiğini okumuştum. sonra bu vermut nedir araştırdım. 2014 yılları. internet o kadar aktif değildi. kabaca aromalı bir şarap olduğunu ve bir içki türü olduğunu öğrendim. bornova kipada onu gördüm. tekel vermut. bir alayım ve deneyim dedim. 6 kişi herhalde bitiremedik. bitirmeyi bırak bir kaç yudumdan öteye gidemedik. sonra öylece kaldı. haftalar sonra midesiz bir arkadaşa içki diye ikram ettim. gömdü hepsini hayvan. öyle bir anı işte.

sütyen takmayan kız

az sonra uyuyacak kızdır.

sbag ın yürümediği sözlük kızı

şahsen ben her kıza yürümesini yadırgamıyorum. ama şu var ki çok şaşırdım. burada bir yazarın bayan olup olmadığını anlamak bile en az yarım saat alır sanırım. onlarca girilerini oku, çıkarım yap falan. açıkçası bunları bile yapsanız yine de kararsız kaldığınız olur. arkadaşı kutlarım. azimle sözlük kızlarını tek tek bulmuş. bari listesini ver de boşa zaman harcamasın başka erkek sözlük yazarları.

2001 doğumlu olup 43 kez seks yapmak

bunu daha çok götünü verdiklerin daha iyi yorumlar. biz görmedik.

çaylak olmak

yaklaşık on gün önce başıma gelen eylem. sol frame o kadar durağandı ki bu troller gibi biraz hareketlendireyim dedim. toplasan 5-6 başlık açmadan çaylağı yedim.
"bir şansını dene" diyor. denedik. sıkıntı varsa açtırtma o zaman başlığı sözlük. moderatörü tebrik mi etsem sövsem mi anlamadım. bir yandan daha olayın başında seni yakalayıp ortamı piç etmekten kurtarıyor da bir yandan da o kadar boş gevezelik edenler haftalarca nasıl çaylak olmadan duruyor diye de düşündürüyor.

tuma çelik

bilmem nedendir ama adını ne zaman duysam aklıma toma ve çevik kuvvet ikilisi geliyor.

teyzenin diğer teyzenin eski kocasıyla evlenmesi

akıllara yaprak dökümü adlı diziyi getirmiştir. orada da kız kardeşler aynı adamı paylaşmışlardır.

seviştiğin kızın kilodunu sana hediye bırakması

benim yokluğumda koklayıp beni an diyen kızdır.