bugün

(bkz: bağlaç olan de)
Erkekler "de" kapanmalıdır.

Lütfen!
Kadınlar da sünnet olmalıdır şeklinde gider bu. Kadın ve erkeğin tesettür şekilleri kuranda vardır ama erkeklerin çoğu uyarken kadınların çoğu buna uymaz.
Konulara iddialı giriyorsun da git önce imlanı düzelt, biraz dilbilgisi çalış, ondan sonra millete ders ver hırbo.
Akıl ve Mantığa dayalı bir yazar söylemidir.
hadi ordan, çarşafla gezsin koca adamlar.
(bkz: yok artık)
kapanmak kafayı kapamak değildir karşı cinsi azdıracak bölgeleri kapamaktır. kapanacak kız başını açsa da beni azdıramaz. erkeklerin six pekleri (bkz: fıstıklı baklava) örtmesi caizdir.
evet kapatmak baş kapatmakla olmuyor,onlarda nefislerini kapatsın.
Başlığa bakıp entry okumadan yorum yapmak gibi büyük sorunlar var. Yohhhamiina
Bu sogukta gobegi acik veya sortla dolasan erkek yok fiziki olarak hepsi kapalidir ama agizlarini gozlerini ve kalplerini kapatmalilar ve sadece birine sadik kalmadirlar.
Bencede kapanmalıdır. Hatta hayvanları da kapatalım, kediler köpekler sokakta ne o öyle...
Adam-insan olsun yeter.
De'yi bitişik görünce elim ayağım titredi.
Kapanmak değil de şu yarı çıplak gezenlerine ben de ayar oluyorum afedersin.

Biz öyle gezsek yollu damgası yeriz.

Tiksinç geliyor.

Neyse ben allaha inanmıyorum inananlar düşünsün.

Allahın bileceği iştir.

Ayrıca o -de ayrı..
islam nitekim bunu emreder. islam'da erkekler de kapanırlar. Saçlarını örtecek herhangi bir şey kullanmaları daha makbuldür.
nereye kapanacağız. ayağa mı ,ele mi yere mi ?

erkeklerin bir şeye kapanmasını isteyen kişi cümlesi.
kızlardaki kadar olmasa da erkekler de görünüşleriyle etkilediklerinden kızları dar kıyafet giymeseler güzel olacak. kıyafet incelemesi yapmayan bir kız bile etkileneceği tutabilir tutmaması güzel olur eşi hariç o da nikahtan sonra. kızlardaki kadar olmasa da erkekler de etkiliyor, erkeklerdeki kadar olmasa da kızlar da etkileniyor kimi zamanlarda.
Bencede kapanmalıdır. Hatta hayvanları da kapatalım, kediler köpekler sokakta ne o öyle...
Neremizi ?
Gidin gotunuzu yıkamayi öğreninde ondan sonra gelin dinen tartışın yobazlar.
Bir öğretmenimizin söylemine göre osmanlı zamanın da erkekler de başlarını kapatırdı. O zamanlar ülke çok dindardı. Başını kapatmayanı ayıplarlardı. Eskiden böyle değildik biz gibi şeyler söyledi. Böyle bir şeyde var evet.
Yobaz işte naparsın.