bugün

kızların kendinden büyük erkek istedigindendir.

sorun bizde değil sizde.
Daha kolay yönlendirmenin mümkün olabileceği sebebiyle.
Hepsi değil. Bazıları kocaman kadın ister.
Çünkü biyolojik olarak erkekler kadınlardan daha uzun süre cinsel olarak aktif kalıyor. Adam onu dengelemek istiyordur belki.
ister azgın teke de ister bilinçli evlilik. Herkesin kendi hayatı.
Önemli olan yaş değil anlayıştır.

Fakat erkekler arasında şöyle bir düşünce vardır. Kadınlar genelde daha erken menopoza girerler. Bu yüzden erkek cinsel dürtüleri çalışırken, kadınlarınki menopoz dolayısıyla tekleyecektir. Bu durumun oluşmaması için erkek kendinden 3-5 yaş küçük bayanları tercih edecektir.
Bir erkeğin kendinden kız istemesidir. Nedeni evrimsel psikoloji ve biyoloji bilimiyle açıklanabilir. Ancak Böyle bir opsiyon varsa küçüğü büyüğü fark etmeyecek olan hede.
Yaşlanınca kendini baktırmak için. Akıllı yaratıklar.
Beyinleri biraz daha geç olgunlaştığı için bence. Çoğu erkek sevgilisinin yanında eziklenmek istemez Çünkü.
Nedenini bilemiyorum ama aradaki yaş farkı artınca orospu çocukluğu oluyor. Örnekleri görmek için adliyeye gidebilirsiniz.
Gözü açılmamış Kız isterler Belki de.
kadınlar erkeklere nazaran daha erken olgunlaşırlar ve daha erken çökerler,yani 19 yaşındaki bir kadının fiziki ve kafa yapısına, bir erkek, en erken 20 yaşında erişebilir. işte bu yüzden kadının erkekten küçüğü makbuldür, herşey denge meselesidir, kişiden kişiye farklılık göstersede, geneli böyledir.
ben, benden beş yaş büyük birisini istiyorum hayatımda.
Neymiş efendim benden küçük olsunda söz geçirebilelim bizim lafımızdan çıkmasın sözümüzü dinlesinmiş. Geçin artık bu ayakları hocam bugün bir kadın istese erkeğe bile hükmedebilir EGO’nuzu tatmin etmeyi bırakın artık. Bir kadın hanımefendiliği bir erkek ise adamlığını bildiği sürece hiçbir sorun olmaz.
olgunlaşma dönemlerini eşitlemek için.

erkekler daha geç olgunlaştıkları için, ilişkiyi dengede tutmak adına doğru karardır,

tabi ki bütün genellemeler yanlıştır.
Tam aksine genc erkekler olgun kadin severler.
kandırması kolay oluyor.

edit: ben mi yarattım lan erkekleri bana ne çemkiriyorsunuz.
erkeklerin kadınlardan 4-5 yaş geç olgunlaşmasıyla alakalı olduğunu düşünüyorum ve katılıyorum.

(bkz: erkeklerin geç olgunlaşması)
ben artık istemiyorum. 17 yaşındaydı. Resmen elimde büyüttüm,hayata gözlerini benimle açtı. ilk kavgasını benimle yaptı. ilk bana aşık oldu. ilk kez birisini sahiplendi. ilk kez de birisi onu bu kadar sahiplendi. Peki sonuç? şimdi görüyorum abuk sabuk tiplerle sarmaş dolaş takılıyor. Olan bizim emeklerimize oldu. Neyse,tecrübe oldu. Parayla satın alınamayan nadir şeylerdendir tecrübe.
Bir kaç entry ağır girmiş bilmiyorum öyle midir ama ben kendimden 1-2 yaş büyük olsun isterim. Benden daha olgun olsun, daha sağlıklı düşünsün, orta yolu beraber bulalım diye.
Erkeklerinde Niyeti kötü olanlar dışında sahiplenme duygusundan ötürü isteyeceğini düşünüyorum.
ideal 3-4 yaş +,- farketmez. ama boy olarak büyük olmasın tabi, büyük sorun.
+18 altı çocuktur gerisi beni bağlamaz +18 yaş altı erkek kız farketmez bu çocukları kim isterse sübyancıdır ve cezasını rast gelirsem ağır veririm.net sosyal mesajdan sonra konuya gelirsek özetle;

1) ego tatmini
2) cinsel arzu tatmini
3) fiziki arzu tatmini
4) psikolojik nedenler
5) doyumsuzluk etkisi
6) yaş bunalımıh
7) fantezi kuramı
8) bla bla bla sonuç olarak açmış pipi donda kızgın mermi namluda durmaz gerisi hep bahane