bugün

birisinin bi bok yemesiyle tüm kadınların düşüncelerini değiştirip, kadınların tüm erkeklerinin hayatına sıçtıran varlıktır.
kızların merak ettiği şeyler olup bazen hemcinslerinin de merak ettiği şeylerdir.

bu sözlük kızlarının nick altları sizin için neden bu kadar oksijen niteliğinde değerli?
yani özelden konuştuğunuz şeylerden sonra özet mahiyetinde neden o kişinin nick altında soluğu alıyorsunuz?
yani amuha goyim neden?
orası sizin yaşam üniteniz mi?

sonra o kız sizi satınca ya da konuşmayı sonlandırınca neden bir daha orada soluğu alıyorsunuz?
siktir et amuha goyim göt kaldırmak neden bu kadar potansiyel bir hareket olarak lanse ediliyor?

bu da eksileyeceklere gelsin.
http://inciswf.com/orospucocu.swf

edit: nick altı yalamacıları rahatsız.
erkek için her zaman öncelik cinselliktir, kardeşim, kanka ayağı göt ayağıdır. kızlar ne kadar hanım hanımcık olursa hoşlandığı kişide o kadar rahat olur rencide olmaz diğerlerine mahçup olmaz.
erkekler, basittir. Sözlükte kim ne derse desin bir kadınla tanışan bir erkeğin aklına cinsellik mutlaka gelir. Bu normal bir şey, evrimin insan dna sına koyduğu bir özellik.
Bu sayede binlerce yıl öncesinde soyunun tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan insan neslini devam ettirebilmiştir.
Erkekler seks için aşkı verir, kadınlar aşk için seksi verir. Bu da bizim farkımız işte.
hatunlu nick alip, burda numara yapan harunlarin merak ettikleridir.
Daha çok kel erkeklerle ilgili merak ettiğim bir şey var. Aranızda kel veya buna meyilli olanlar varsa lütfen sorumu cevaplayabilir mi?

Acaba başınızı/kafanızı nasıl ve neyle yıkıyorsunuz? Şampuan mı duş jeli mi? Veya kellere özgü yöntemlerle mi? Mesela toz beziyle falan mı? Teşekkür ederim sorum bu kadar.

Edit: merak ettik sorduk ne var? Sanki küfrettik, küçümsedik, hor gördük.
Sizin yüzünüzden ya ertesi güne kelleşirim ya kel bi erkekle evlenirim. *
(bkz: tursil)
Benim babam kel ve şimdi ona sordum.

Teyemmüm duşu alıyormuş.
Aşık olduğunuz kadına dokunmak mı istersiniz? Yoksa dokunmamak mi?
soruyu sorduğun yerden cevap verelim. sarı bezle haftada iki sefer siliyorlar.
yatırıp silkmek isterim gibi cevaplar da verilebilir.
silkip kendine getiririm ve neden ben diye sorarım şahsen.
Ben aşık olduğum Bembeyaz süt gibi kıza dokunmadığım/kıyamadığım için buradayım.

iş bu entry yüksek ciddiyet içinde girilmiştir.
(img:#1796870)
essy yine bir yakını için tavsiye istiyor.

kel ise minoxidil kullansın
düzenli olarak sarımsak ve badem yağı sursun.

yine saç çıkmazsa takdir i ilahi.
Malız biz mal .