bugün

Erkeklerde kendilerine iltifat edilmesinden kadınlar kadar hoşlanır ve ister.

Edit: kendilerinr->kendilerine
katıldığım bir tespittir. lakin bunu tespit edene bakınca, şüphe de etmedim değil hani*
bunu tespit edecek bir kadın daha yaratılmadı.
erkekler de iltifattan hoslanir tamam, ama bir erkege nasil iltifat edilir? bugün cok yakisiklisin, saclarin cok güzel olmus bugün, tshirt'ün güzelmis diyerek mi diye sorular ortaya atan tespittir. sorum ciddi, eger böyle ediliyorsa yapalim elimizde mi kalacak?
kuşkusuz... daha çabuk şımardıkları görülmektedir. o da rol değilse...
dünya üzerinde iltifattan hoşlanmayan insan var olmadığından doğru tespittir.
bana çoğu zaman tanıdığım-tanımadığım bir çok kadın-kız çok yakışıklısın ve türevi iltifatlarda bulunmuşlardı ve ben de bom boş olurdum o an ne heyecan ne mutluluk öyle kalırdım.
sevmek değil sevilmek ister her insan. ama bunu itiraf edecek kadar kendimize saygımız yok. normal olan her şeyin anormalleştiği çağda, anormalliğin zirvesi sözlüklerde sözkonusu bile edilemez malesef erkeğin iltifata olan ihtiyacı.
Doğrudur
Not : erkekim .
bu işin erkeği kadını olmaz. normaldir. her insan biraz şımartılmak ister.
her insan az veya çok iltifattan haz eder.
kirpiklerin ne kadar güzelmiş kıvrık kıvrık demek bile işe yarıyor bence, denendi onaylandı.
iltifattan, her insan hoşlanır, doğru önermedir.
erkek adam çok güzelsin gibi iltifatlardan etkilenmez. ama ne kadar güçlüsün de zevkden dört köşe olurlar.
doğrudur. ama beni üzebilirsiniz iltifat ederseniz. "dalga mı geçiyorlar benimle lan yoksa?" der, üzüm üzüm üzülürüm.
sonuçta 365 günlük bir zaman diliminin sadece toplam 2 saniyesi iltifat almışımdır.
güncel Önemli Başlıklar