bugün

Kendimden biliyorum çeker.
bu başlığın cevabını cooook iyi biliyom kendimden. hem de nasil çeker . hatirlamasi bile aci veriyoooo.
Çekmezler.

Ayrılık sonrası, ikinci gün instagramdan duck face fotoğrafı dolu kız profillerine mesajlar atar, yedek listelerini yoklar, sana kız mı yok diyen yavşak kankalarıyla alemlere akarlar, başka kızlarla sabahlarlar. Hem de yılların ilişkisinden çıkmalarına rağmen.

Bu arada, Hayatımda olan/olacak kişinin kankasında ufak bi yavşaklık sezeyim o kankaya hayatı dar etmezsem noolayım.
kimileri ağlayarak aşk acısı çeker kimileri ağlayarak 31. işte bütün mesele bu.
Sizdeki kalp bizdeki marul mu amk.
görsel
cinsiyetçilik yapmaya gerek yok, erkek de kadın da gerçekten sevmişse aşk acısı çeker. sadece bu acıyı hafifletmek için yaptığımız şeyler birbirinden farklıdır hepsi o.
Biz orospu çocuğu muyuz lan?

Bu nasıl soru. Çeker tabi, sadece benimki biraz kısa sürüyor.
Sevdiyse tabi ki çeker. Aşk bir yanılsamadan ibarettir Orası ayrı ama illaki bir erkek bir kızı diğerlerinden farklı bir şekilde sever, onu mutlu etmek ister, kendi isteklerinden önce onun istekleri için uğraşır ama sonra kız saçma sapan "ben bu dünyadaki en önemli varlığım." triplerine girerek erkeği hayatından bezdirir. Tüm bu olayların sonucunda gelen ayrılık erkeğe gaddar, kalpsiz ve bir sürü küfür içeren sıfat kazandırırken, kız masum ve duygusal kalbi kırılmış bir canlı olarak adlandırılır.

Erkekler kızlardan daha fazla acı çeker ama buna tek başına göğüs gerer, kızlar gibi kendisi acı çekiyorsa; herkes ortak olsun, beraber ağlayalım istemez.
Bunun erkeği kadını mi var. Aşk acısını aşık olup kavuşamayan çeker. Kavuşup özleyen çeker.
Olsada çeksek.
her erkek değil ama her adam çeker.
Hayata bakış açılarına bağlı. Kadınlara bakış açılarına bağlı. Kimisi çeker, kimi çekmez.
Eğer kalbi ve duyguları varsa çeker cevabına sahip sorudur. Kim demiş kalbi yok? Kim demiş duyguları falan yok? Çok ayıp.
Yahu şimdi niye durduk yere tadımız kaçsın?
Darısı başka platformlara artık.
Çeker arkadaşlar, aşk acısıda çeker sever sizi özler. Çünkü onlarında bir kalbi var, onlarıda bir anne doğurdu.
Efendim çeker, onlar da insan kadınlar gibi biliyorsunuz umarım platonik aşkına da çeken olur, eskisine de.Ulaşılamayacak olana da aşk olur erkişide,insan olduğunu hissettiği anlardır bu AI anları erkekler için.
çekmez sadece yorgunluk olabilir.
Yenisi koluna takacak zamana kadar bir şeyler çeker ama bu acı mı olur bilemem.
kadınların aşk acısı çektiğini görmedim şahsen yıllardır. erkeklere bakınca aşkından işinden, okulundan, ailesinden olan ve hayatı sönen nice insan gördüm. burada götüne pembe eşofmanı çekip, kendi dahil kimseye yararı olmayan asosyal kezbanlar gelip de '' irkiklir işk icisi çikmiz yiiii'' demesin boşuna. görüyoruz neler olduğunu.
aralık ayının soğunda adanın en yüksek yerinde ne işimin olduğunun cevabı.
çekmese de bir şekilde çektirirsiniz çaktırmayın.
çeker, bir gece gel sabaha kadar anlatayım.