bugün

Cevabi cekmez olan sorudur.
Kizlar yine birbirlerine ask acilarini anlatirlar birbirlerini teselli ederler ama erkekler en fazla "gecen bir hatun goturmusum kaportayı gormen lazim"diye konusuyorlardir.
Erkeğin aşk acısı yeni bir vajina Görene kadardır.

Üstte ki cümle durumu özetledi. Evet.
sevdiğinden ayrılınca intihar edenlerin sayısına bakınca ortaya çıkan gerçek. kız sayısı oldukça azdır.
Cevabı 14 sene olan sorudur.
çekmez.
net.
az mı yaktılar canımı ? ulan aptal olunca daha çok çekilen acıdır hemde.
Allahına kadar.
Hemde deliler gibi aşk acısı çeker.
Anlayamazsınız, içlerinde yaşarlar.
acının cinsiyeti olmaz, ama kadınlara göre daha az yıkımla atlatabilirler.
Bir kısmı çeker ama bazıları duygusuz ve seks manyağı olduğu için onlar için geçersiz durumdur.
Çekiyormuş gibi yaptıkları görülmüştür.
Bilemiyorum Altan.
Çeker ve başkalarının canı yanar.
tabi ki çekiyorlar. hatta aşk acısını daha zor atlatıyorlar. çünkü biz kadınlar çevremizdekilere anlatarak acılarımızı hafifletiyoruz. ama erkeklerin büyük bir kısmı duygularını belli etmeyi acziyet olarak gördüğünden içine atıyor. bu yüzden acıyı çok daha fazla, çok daha derin yaşıyorlar.
hayır çekmez. çünkü insan değiller. onların duyguları yok.
Herhalde çeker.
Erkek kardeşimden ilerleyerek gidiyorum, çekmiyorlar.

Bu kızdan ayrılırsa boku yer dediğim çocuk haftasında yeni ortam kurmuş hurraaa eğleniyor. Kız da inkar etme kendini suçlama pazarlık yapma evrelerini yeni yeni atlatmış. iki yıllık ilişkisi biten benim sanki.
Ben daha çok acı çektim lan.
ya erkeklerin aq bize bisey olmasin.
Çekmez onlar robottur.
Çeker. çekmez mi? Dolu dolu en kallavisinden çeker hem de.
Aşkınla başım dönerken vursalar ölemem..
https://youtu.be/9KioWmxSDWc
yok. çekmez. mecnun çöllere spor yapmak için düştü. ferhat da dağları manyak olduğu için deldi.
(bkz: kadınlar mastürbasyon yapar mı) sorusuyla aynı nitelikte ki nitekim cevapları aynıdır. Bunu da bilmiyorsan siktir git öl.
Alttaki entryleri okuyunca acım ikiye katlandı lan. Bazı kadınlar bizi kalpsiz, duygusuz, vicdansız canlılar olarak görüyormuş meğer.
elbette.
eh nihayetinde kalp bu erkegi kizi farketmiyor.