bugün

ağlarız ama gizli gizli ağlarız. anamız ölür, babamız ölür, hayatımızın kadınından ayrılırız ama o an ağlamayız. kalırız yalnız başımıza boğazımızda bi yumru oluşur gözlerimiz nemlenir sonra birkaç damla gözyaşı akar. en samimi en içten ağlama biçimidir.
ağlamaz. erkek olan ağlamaz sözlük. erkeğin ağlama yaşı en fazla 5'tir.
Insanlar ağlar. Erkekler insandır.
Bal gibi de aglar.
Yok ya ne ağlaması gözüme toz kaçtı.
çok nadir ağlar ama ağlar, ancak salya sümük ve ulu orta değil.

tek başına kalırsa, kimsenin görmeyeceğini bilirse ağlar.

birkaç senede bir gelir başına bu.
onların da duyguları olduğundan, taş değiller ya ağlarlar elbet ama genelde gururlarına yediremediklerinden o hallerini kimsenin görmesini istemezler ve aslında hiç ağlamıyorum, ağlamam deyip ağladıklarını itiraf etmezler. (bu bir genellemedir. )
Ağlar. Ve bir erkek ağlarsa, o gözyaşları asla sahte olmaz. Bana da bir arkadaşım söylemişti ordan biliyorum.
Ölümün ağlatamayacağı insan yoktur. O yüzden erkeklerde ağlar, allah korusun bir yakınını kaybetmeye görsün.
erkekler ağlamaz da adamlar ağlar.
Erkekler aglamaz anca griptir gozleri sulanmistir.
insan olan ağlar. erkeklerin *mına bile koyulur.
Ağlar tabi onlarda insan sonuçta.
ağlar ama öyle ağlar ki anlarsın ya ölüm gelmiştir yada daha beteri , daha ucuz bi şeye ağlamaz erkek sadece dik durar çünkü güçlü gözükmesi gerekir.
ağlamaz diyenin;yakınlarından biri vefat etmemiştir..
bal gibi de ağlar.
anlayabilene ağlar.
insan olan ağlar...
ağlar efendim. neden ağlamasın? gözyaşı sadece kadına verilmiş bir şey değildir. erkeklerinde duyguları var.
Insanlar da erkekler ağlamaz diye dandik bir görüş var.. erkekler ağlar tabi onlarda insan sonuçta.. kadınlar yanında güçlü duran erkek ister ama, bana duygusal erkekler daha çekici geliyor gelsin birlikte ağlaşalım.
Ağlar tabi ki ama kimseye göstermez gözyaşlarını. ya gece yatağında ağlar sessizce ya da güvendiği birinin yanında.
Aglarlar. Onlar aylayinca benim de aglayasim gelir. Aliskin degil bunye uzuluyor aglayan erkek gorunce. Neden agladigi onemli degil agliyorsa muhakkak onemli bir sey olmustur cunku.
Heralde ağlar aq. Bizde insanız.
erkekler ağlar, adamlar ağlamaz gençler.
şu anda içtiğim rakı ile öylesine ağlıyorum ki ama bir damla bile gözyaşı yok içimde.geçmişi düzensiz, geleceği karmaşık ve hayatı mahvolmuş biri gerçekten ağlar ama siz bunu göremezsiniz.