bugün

Am, got, meme.
ben zaten buradaydım, sözlük bana geldi.
Sadece eğlenmek, düşüncelerimi ifade etmek.
bulundugum acı itibariyle sadece 120 kilo altındaki hatunları gördüğüm bakıştır.
(bkz: are you sex)
görsel
görsel
şahsen fazla cinsiyetçi buluyorum genelde kadın cinsiyetçiliği var erkeklere de var ve sözlük erkeklerinin çoğunu abazan veya fazla libidolu hormonlu buluyor öyle düsünuyorum sabah akşam sol framede seksli başlık ve uplayanlar genelde ne yazık ki erkekler sözlük kadınlarına gelecek olursak bir kısmı erkeklerden kendini tamamen üstün görüyor bir kısmı sözlükteki bütün erkekler pislik sapıktır kafasında size bir şey söyleyeyim mi sapıklar kadar benim gibi duzgünler de var her erkek yazar sapık degil yane. az bir kısmı da ki bunlar 23 yas altında olanlar dikkat çekme çabası içinde normal bir kız grubu var ara sıra entry girip çikıyor. bu sözlüğün ne erkekleri normal ne kizları*
siyasi açıdan bakışıma gelirsek çok fazla siyasi troll var ve bunların çoğu kendi partisini pravakötör paylaşımlarla küçük düşürüp insanlardan nefret ettiriyor ki bunun farkında bile değil aktroller yüzünden ak parti çok oy kaybetmiştir mesela. bir kısım var siyasette hem sağı hem solu destekler amacı prim kasmak dikkat çekmek. az bir kısım da siyasi olaylara hiç karışmaz.
Aralarında korkutan bakışlar olsa da normal baktıklarını düşünüyorum.
görsel
görsel
görsel
görsel
kendime vakit ayırmak için geldim buraya. sonra okur okur gülerim hâlıma dedim.
görsel
sözlük erkekleri fazla abaza bence.
görsel