bugün

Valla herkesin sevgi gösterişi farklı tabi ama ben bence baya bildiğin kendi kendimi sevdim.
Her anını onunla geçirmek ister, bu telefonda konuşmak olur, mesaj olur, buluşmak olur vs.
Bazılarıda içinde yaşar. Çekingenliği v.s değildir sebebi.senin aramanı yazmanı bekler kıskandırmaya çalışır haklı olduğun konularda bile senden özür bekler v.s Götü kalkmasın mantığına yatar hııh işte onu fark ettiğin an o sahıştan uzak dur. O mantıkta birinden kimseye hayır gelmez. Her ne kadar seviyorum desede.
erkek sevdiği kıza nasıl davranır bilemem. zira 'sevdiğim' kıza yıllardır her anlamda uzağım. sahi ona nasıl davranırdım ?
ama bildiğim bir şey var. erkek sevdiği kızı özler. çok özler.
aşırı derecede sinirlendirsen bile özür dileyip hafiften gözler sulandığında kıyamıyolar.
kendisinden soğutacak tavırları sergiler. keşke sevmeseydin dedirtir.
gerçekten seven insan bakmaya kızamaz.
ilgisiz ve kötü davranır.
Böylece kız ona aşık olur.

Bi çocuk vardı. Saçımı çekip başımı duvara duvara vuruyodu. O günden beri ona aşığım...
saçını çeker.
Olduğu gibi davransınki gereksiz beklentilere girmesini sevgili.
sevmek kelimesi bana çok saçma geliyor artık.. ey utangaç erkekler gevşek tavırlar sergileyen.. kaşar kaşar hareketler yapan.. karşısındakini etkilemek için arsız olan.. ayda bir sevgili değiştiren ve her değiştirdiği erkekle de öpüşen- koklaşan kişilere nasıl aşık olabiliyorsunuz? bilmiyorum bana ters geliyor.. ergen tavırlar sergileyen şu yeni nesil için bağlanmak, takıntılı sevmek yakışmaz be birader.. senin için özel olan yapması zor olan şey. onlar için çok sıradan.. ben de utangaç biriyim.. biriyle tanıştığım zaman bazı şeylerin zamanla olmasını isterim.. onlar benim için özeldir kutsaldır. ama işte bazı kızlar için bu durum tamamen tersi.. senin kastığın durumlara onlar o kadar alışık ki.. neden utangaç erkekler? çünkü utangaç isen duygusal'sındır da.. kızları obje olarak değil de ne bileyim parkta el ele yürürken hayal edersin öyle de duygusal seversin ama kıymetini bilmezler be birader...
Sevdiğim kız gibi davranırım. Kıymet vermek bizde ata mesleği. Başımın tacı yaparım ben onu
gece yattığı yastık gibi.

not : bacak arasına koyduğu.
içinden geldiği gibi.
sanırım kırmamaya çalışır he bi de kavga etmek istemez.
Bir kere bi klişe var ve Bence çok yanlış erkek sevdiği kıza dokunamaz kiyamaz diye. kiyar hatta sadece ben dokunayim diye delirir. ama dokunurken canı acımasın diye uğraşır. aman bi yerini eziyor muyum diye düşünür yatmadan önce en son. gece ara ara sizi izlediğini farkeder siniz. sabah yatağında bulamayınca panik yapar uyku sersemi hatta o tatliligi görürsunuz. açık bişey giydiğiniz de ne kadar güzel olursaniz olun her kıyafeti yakıştıran güzel diyen erkeğin yüzünde yine acayip tatlı bi kıskanma belirir. size kızmaz da ama yüzü üzülduğünü belli etmeyen bi baba gibi olur ve eve gidene kadar tedirgin olur. size sürekli hediye alır diye bi şey yok. O erkek sizi sevmiyordur parası ile göz boyuyor işte. bazen öyle bi hediye alır ki mutluluktan ağlarsınız. Kısacası hiç konuşmadığınız zamanlar da bile sizi sevdiğini gerçekten hissediyorsanız gerçekten sevmiştir. siz de lütfen sadık kalın. böyle şeyler bi kere oluyor.