bugün

Hep sorulan,araştırılan ama dünyanın en büyük üniversitelerinin bile cevaplamakta aciz kaldığı bu sorunu sözlük ortamına taşımak,bu soruna nihai bir çözüm getirebilir mi bilinmez. Ama Socrates'in " sorgulanmamış bir hayat yaşamaya değmez " sözüne dayanarak kritiğinde fayda müşahede edilebilir.
bazı kadınlar için gercekten gecerli olan unsur
- karıcımmmm senin kalçalarına bayılıyorum ben..
- bende seninkilereeee *
- alla alla??
benimki için güzel diyorlarsa bakıyorlardır,bakıyorlarsa tahrik unsuru olabilir.
Gerçekten merak edilen konudur.Biz erkekler bu konu hakkında saçma sapan yorumlar yapmaktan öteye geçemememiz ve biçare halde kara kara düşündüğümüz bu sorunun cevabını bir bayan arkadaşımızdan öğrenmek sözlük adına en yararlı bilgilerden biri olacaktır.Yoksa eğri büğrü olan bir poponun tahrik unsuru olması biz erkeklerin mantık kurallarıyla bağdaşmamaktadır.
tahrik unsuru mudur bilmem ama buyuk ve cikik olanlarinin cogu kiz tarafindan itici bulundugunu soyleyebilirim.*
eğer poposu seksiyse evet benim için tahrik unsuru.
Eğer dar kaslı ve sıkıysa, hafif de dışar çıkıksa, "evet tahrik unsurudur" diye yanıtlanabilecek sorudur. Ama bir insan birinden tahrik olacağı varsa zaten tahrik olur, ilyas salmanın poposu ne kadar güzel olursa olsun, bir insanın o kişiden tahrik olması çok zordur. Ama brad pitt in yayvan ve yağlı bir poposu olsaydı da yine tahrik unsuru olabilirdi.
dönem dönem gündemi meşgul eden soru. konu üzerinde ünlülerin görüşlerine danışılsa da kesin bir görüş birliği sağlanamamıştır.
bir erkeğin, tartışmasız en iğrenç görünümlü organıdır. üstüne oturmaya ve arada bir tzoraririiiiiii tarzı efektlerle osurmaya yarar, arada bir cumhuriyet sucuğu kıvamında sıçmak için de bu organ kullanılır. tipsiz, ne bileyim, insanı estetik fikir adında derin düşüncelere gark edecek bir organdır işte.
bu poponun yağ oranıyla ilgili bir durumdur. ne kadar kas o kadar tahrik unsuru olabilir.
kullanmayacakları bir şey için neden tahrik olsunlar ki sorusunu gündeme taşır. her cins kullandığı organlarla ve bölgelerle tahrik olur.
bir bayanın da erkekte popodan çok neyden tahrik olduğu aşikardır. *
kadınların erkek poposuna şaplak atmalarından zevk almaları gibi sapıkça bir olguyu içinde barındıran soru.
popodan popoya değişen ama küçük güzel bi popoda tahrik olmayacak kadının bulnmadığı gerçektir. * *
bir kere şunu eleştirmek istiyorum erkekde popo diye birşey yoktur arkadaşım. erkekde olan bildiğin göt'dür. kıl yumağı iğrenç iki loptan oluşan osuruk makinasıdır. popo dediğin süt gibi beyaz kusursuz olur... soruya gelince bir kadın erkekde popo görürse kaçmaya başlar.
yapılan araştırmaya göre kadınlar bi erkekte ilk olarak popoya bakarmış...
erkekler ise bi bayanda ilk olarak gözlere bakarmış...

bence araştırma sonçlarında sadece ilk harfler doğru...
kadınlar paraya...
erkekler ise göğüslere bakarlar...
erkeklerin 3g olması gerçeğini gözönünde bulundurursak , kadınlar için bakılması normal yerdir.

kadınlar da üçe tamamlamak isterler mi bilinmez...
popo
para
pipi...

o zaman gelsin ;
g.t-göğüs-göz vs popo-para-pipi ...

(bkz: erkek bünyesinde 3g furyası)
(bkz: kadın bünyesinde 3p furyası)
biçimli, dar ve de masum olanı makbuldür.
keşkül kıvamlısı ayrı bir güzel olan popo.

+18
(img:#278361)

(img:#278362)
bazen çok davetkardır:

http://homobuttz.tumblr.com/post/19921229482
aklıma hep ata demirer'in poposunu getiren konu. biladerim popo değil ki o, 63 ekran tüplü televizyon gibi. ya da üstüne tepsi koysan duracak cinsten, hatta hızını alamayıp üzerine ziyafet masası donatacan. ramazanda ise iftar çadırı kursan banamısın demez o derece yani. yan durunca fizik kurallarına göre ayakta duramayıp arkaya düşmesi gerekir diyosun. ama o hayretengiz biçimde devrilmiyor. bu müthiş ayakta durma mucizesi irdelenirse denge prensipleri altüst olabilir. newthon'a eylemsizlik prensibini yeniden yazdırır vallaha. çağırın da adamın gözü denge veya moment görsün. bara gidince 2 bar taburesi kullanıyor olduğundan şüpheleniyorum; bir döt yanağının altına bir tanesini, diğerine ise öbür tabure gelecek şekilde oturuyor olduğunu sanıyorum. yellenmemesi gereke erkeklerden biri, ev
de kasırga çıkar maazallah. kaş göz çizsek bile pek bişiye benzemeyeceği kesin olan acibül garip bişiy.
ağdasızdır.
şeftalinin uzun ve kıvırcık tüylüsü. Caps veremeyeceğim şimdi.
erkek poposu kişnin boşaltım ihtiyacının lullanmasına yarayan organdır.genellikle kıllıdır.oraya buraya oynamaz sabittir.kirli amaçlar için kullanılabilir.kötüye kullanımın oldukça artmasıyla (bkz: popoma dokunma) kampanyası başlatılmıştır.
alemin derdi erkek poposu olmuş demek ki zamanında yok bu böyle değildi.
(bkz: bir adet entry sıçmak)