bugün

bir kiz olarak, 2012 itibariyle kizlarin erkeklerden daha cok odun oldugunu anlamis bulunuyorum.
ilk iş anneye düşer. kadın yani anne bir güzel yontar. en son bazı detaylar eksik kalmıştır onları da sevdiğin kadın yontar. kıvama gelirsin.

edit: 31 yaşında erkeğim, tecrübe ile sabit.
bir odunu yontmak için uğraşmayın. ya gidin ya da öyle kalsın. insanları değiştirmek hoş birşey değil.
gepetto ustam çok küçükken öldü,
beni yont, sonra zımparala beni.
* * *
Hepsi yontulabilir değildir. Seçim yaparken dikkatli olunmali yontulabilinir olan (mümküne önceden yontulmuş olan) seçilmelidir.
türk kızı denen sorun yumağına yaranılamayacağı bir gerçekse de bu memlekette adamım diye gezen ortalamanın durumu da vahimdir.

(bkz: körler sağırlar birbirini ağırlar)
bu lafların alayı hurafedir ve sadece pişmanlıktan başka bir şey yansıtmaz şöyleki, hanım kızımız allahın boz ayısıyla çıkarken kimse silah dayayıp zorla çık dememiştir.

sonuç itibariyle hanım kızımız tercihlerinin suçluluğuyla emoya bağlayıp genelleme yapan ruh haline girmiştir, ne yazıkki bu durumun şifası yoktur ve kendi haline bırakmanız önerilir.
yontmakla uğraşmak anlamsızdır, gereksiz vakit kaybıdır. hazır yontulmuş, düzeltilmişlerinden tercih etmek; hatta mümkünse ikinci el almak daha evladır.
o erkek el yordamıyla geliyo oralara ama neyse.
allahın boz ayısıyla çıkıp, dayağı veya küfürü veya hayvanca muameleyi gördükten sonra bu zeka pırıltısı fışkıran lafını tekrar okuması gereken kızın sözüdür. ondan sonra da "bin artık kimsiyi güvinimiyürim.."

(bkz: afedersin ama siktir git)
Genelleme yapmamak lazımdır. Lakin çoğunluğu aynıdır. Yontsanda budakları bir şekilde kalır üstünde. yont yont yont nereye kadar. Budaklı meşe odunu üstüne ihtisas yapmış olmak lazım.*
(bkz: gepetto değilim ki her odunu adam ediyim)
(bkz: kızlar haklı beyler)
(bkz: yapın talaş)
gerektiğinde götümüze sokmak gerekir. *
(bkz: bir sevgili olarak birinci sınıf yakacak odun)
sıralamanın yukarıdan aşağı veya aşağıdan yukarı değişebileceği durumlardır.
(bkz: taş fırın erkeği)
(bkz: taş devri erkeği)
(bkz: yontma taş devri erkeği)
amma ve lakin unutulmamalıdır ki bütün semavi dinlerde kadın erkeğin kaburgasndan yaratılmıştır.
(bkz: Dalından yeni koparılmışcasına odun olmak) Genelde odun erkeklerdir. Odunluğun açıklamasına gelirsek ise kıscada kaba diyebiliriz.
kalem de odundur; onsuz yazamazsınız.
kürdan da odundur; o olmazsa dişinizdeki kalıntı rahatsızlık verir.
okul tahtaları da odundur; o olmazsa bir çok şeyi öğrenemezsiniz.
(bkz: tüm erkekler odundur ve odunlar yontulmak ister)

not: isbu entry aslinda basligin ilk entrysiydi, yani baslik yonlendirilmis bir baslikti ama sagolsun yazar arkadaslar yonlendirmemi .ic etmisler.
Kadınlar hiçbir şeyle yetinemez, bu erkekleri odun yapmaz.
Kibar erkek: Gay gibi yaaa.
Asil erkek: Kibirlinin teki!
Güçlü erkek: Hanzo!
Avrupai erkek: Beni sahiplenmiyo!
Anadolulu erkek: Çok sıkıyo!
Aşık erkek: Ufff yapış yapış baydı!
Özgür erkek: Gözü dışarıda!
Eve bağlı erkek: Sıkıldım dışarı çıkalım!
işkolik/paralı erkek: Benimle ilgilenmiyor!
işsiz/parasız erkek: Ben o yüzüğü istiyorum!
Büyük penisli erkek: Acıyooo!
Küçük penisli erkek: Hissetmiyorum!
Orta penisli erkek: Neden daha büyük değil?
Yorulmayan erkek: Çok yoruyosun!
Tek seferde bırakan erkek: işini bitirdi, götünü döndü, yattı!
iyi yemek yapan erkek: Hiç dışarıda yemiyoruz.

Erkek için kadın:

Sarışın: Sarışın
Esmer: Esmer
Kumral: Kumral
Kızıl: Kızıl

Hangimiz odunuz?
yontsanız da koca bir pinokyo oluşur.
bunu başaramayan kadınları görmekteyiz televizyonlarda. kocam size emanet tipi yarışmalar bunlar içindir mesela. yontulamamış odunu yarışmaya verip, yonta yonta, bereket tanrısı heykeli yaptırma sevdasındadır bazı bayanlarımız.
Doğrudur, fakat yonttuktan sonra ortaya çıkan şekil de her nedense genelde ''kazığa'' benzer. O sebeple yontulmasa da olur!
*
odunun üstüne oturup, canı yanınca yontulması gerektiğini anlayan kişi söylemi. şimdi kadınlarla ilgili bir şeyler söylesem ağzıma sıçarsınız. biraz tutarlı olun lan.