bugün

küçük çocuktur.
hiç büyümeyecek bunlar derken bir bakmışsınız sevgili de edinmiş tutmuş onu terk etmiş ayrılık acısı da yaşıyor.
zaman ne kadar çabuk geçti diye düşünüp şaşkın gözlerle yüzüne bakarken aslında üzüntüsünden konuşmalarından hala çocuk yav dersiniz.
artistliğini seveyim senin diyip atarlı ergen hallerine içinizden güler, derdini dinleyip tavsiyeler verirsiniz.
safi zarardır. çekmecemde cips vardı. söylemesi ayıp lays klasik. tabi ben onun gibi obur olmadığımdan tek seferde bitiremeyip kaldırmıştım. şimdi bi baktım yok. bıktım vallahi.
salak ya.

(bkz: bu çocuğu doğurduğu için anama kırgınım)
(bkz: dead eye) candır uzaktadir, akıllı okullu çocuktur.
Abiden daha kafa olan sevilesi kardeş türüdür.
eğer ablasıysanız ve aranızda sadece 1 yaş varsa iğrenç durum. yer, içer, o tabağını ne kaldırır, ne mutfağa getirir... sürekli bilgisayar başında, çöpü at dersin "ööf napıyonuz siz bu evde hergün çöp mü çıkar yaa!?" der. hayattan bezdirir insanı.
En iyi arkadaşım erkek kardeşimdir. küçükken benim kumbaramı kırar paralarımı yürütürdü büyüdü şimdi bana harçlık veriyor. her yere birlikte gideriz. Sevgilimi ilk tanıştırdığım kişidir. Kıyafetlerini ben seçerim. Parfümlerini ben alırım. Evde en büyük yancım ve ortağımdır.
Ekmek almaya giden gerektiğinde istediğini yaptıra bilen pes oynarken ikinci kolun sayıbı olan kışıdır.
Kuzen var 1 yas var aralarinda cocugun cekmedi kalmadi.
en iyi arkadaşın, çocuğun, abin, baban, yavru kedin, sırdaşın, bebeğin ve daha fazlasıdır; kardeşten çok daha ötesidir.
ablalıktan çok arkadaşlık yaptığım canımın parçasıdır.
kedi gibi masum masum, masmavi bakıyo ya bana içimin yağları eriyo o üzülmesin, kırılmasın, incinmesin ona gelecek bütün kötü şeyleri allah bana yaşatsın istiyorum.
her şeyin en iyisi en güzeli onun olsun, isterim ki benim yaptığım yanlışları yapmasın...
ikiz olmasak da herkes öyle sanıyo bizi, beni örnek almış olacak ki -zamanında lisede ne yaptıysam şuan o da aynılarını yapıyor. neyse seviyorum seni be yakışıklı kardeşim öpüyorum çok.
Orospu cocugunun onde gidenidir. Bir ailenin tum ferdi mi beyinsiz olur? Geber siktir git demenize ragmen ugrasir. Picin tekidir. En nefret ettiginiz arkadasinizi dusunun hah onla ayni evde yasiyormus gibi hissettirir bazisi. Velhasil kelam itin tekidir.
ergenliğe girdikçe azıtan şey.
çok sevilendir, vazgeçilmezdir.
Zarardır, sorundur, katil olma sebebidir.
Başlığı görünce öpüp sarılmak için odasına gidilendir.

Arkadaşında kalıyor bugün öpemedim.
Başlığı gördüğüm an odasına gidip hal hatır sordurtur.

gittim sordum 'sanane lan halimden. Git yat skörtıl' dedi. Hayır herşeyi anlarımda skörtıl nedir arkadaş. Bundan sonra kardeşim yok benim.
Güven verir. Siz ne yaparsanız yapın destek olacaklarını bilirsiniz.

Hele de sizinle övünüyorsa değmesinler keyfinize.
zamanında istemedigim ama simdi çok sevdigim kardesimdir. bi tanedir o bitane.
Zaten her zaman candır ama belli yaştan sonra dosttur, gençliğindir, kendinden daha iyi olsun istediğin adamdır.
canımdır, düşünmeden canımı verebileceğim tek kişidir.
Annem ve babamın yaptığı en iyi şey... En büyük şansım, canımın canı derler ya aynen öyle.

Kardeş işte ya, bazen arkadaş bazen abi bazen salak mı ne diye düşündüğüm. Büyük büyük kavgalar ettiğim ama bir bakışıyla hemen gülümsediğim. Bir şeyler ters gittiğinde hemen anladığım. Bu hayatta en çok sevdiğim şey, yanında en iyisini görmek istediğim insan.

Hep söylüyorum abi, sana abi diyemiyorum. Yine hep söylüyorum abi, her fırsatta beni ne kadar çok sevdiğini söyle çünkü ben senin sevginle kendime geliyorum.

Seni her şeyden çok seviyorum, her şeyin en iyisi önce senin sonra kalırsa benim olsun. Hep sağlıklı, mutlu bir hayatın olsun. Bu arada eline sigara hiç yakışmıyo, parmaklarını keserim ona göre.
şu an yok iyi ki de yok, olsaydı aldığım her şeyin ikiye bölünmesi demekti.
%50 hisse kaptırılmış olsa da candır.
Arkadaşındır. Sırdaşındır.
küçükken çok istediğim kardeş.

sağolsunlar, kırmadılar beni ve yaptılar bir tane, daha 4 yaşındaydım ama adını ben koydum.

küçüklüğünü pek hatırlamıyorum ezik karakterdi işte. sonra büyüdükçe anlaşmazlıklarımız arttı, şu an ergenlik döneminde zaten aman.
nedense birbirimizden nefret etmemize rağmen birbirimizi savunup korumamız da bir tuhaf.
ayrıca benden 20 cm uzun olduğu için arkadan abi kardeş gibi duruyoruz ama yüzümüzden belli.

işsiz ve abazan, sonu ne olacak çok merak ediyorum ama kardeş sonuçta atsan atılmaz satsan satılmaz, sahip çıkarım yine de pezevenge.