abim ve ablamınkisiyim. canlarıyım onların.
https://www.uludagsozluk.com/e/45402274/ e ne güzel işte. dinlersin kafanı.
bir dışarı çıkıyoruz, yemeği var, çayı var, sigarası var, kahvesi var. tatlı da istiyor. bir de sürekli en son ne zaman kardeşine harçlık verdin diyerek günde iki kez para aldığı bile oluyor.
kısadan hisse bütçe düşmanıdırlar ama vazgeçilemezlerdir de. kötü alışkanlık gibi bir şey.
erkek kardeşsiz olmaz.
Barınağa bırakılmalı.
öyle bir kardeşe sahip olmak ki bu ibneyi bir grup zenciye 1 hafta siktirmek lazım. ibne şerefsiz katil edecek beni.
(bkz: suç ortağı)
Espri yapmaya başladığında "ulan iyiki varmış" dediğim birey.
En son 9 yaşında yüzünü gördüğüm varlık o sakaryada ben antalyada şanslı pez.. O akşam o uyuyordu o kaldı..

Ben uyumadığım için o gün dağa 9 yaşında kaderimi çizdim..

Hep aklımda soru ya o gitseydi ben kaşsaydım o şerefsiz babamla o soğuk gecede...

Ben gitmeseydim be hacı bilinmeze..
Sahip olduğum can.
Çoğul ekiyle vazgeçilmezlerim.

3 tanesine sahibim. Ikisi benden büyük eşek kadarlar ama 1 tane afacan versiyon var. hepimiz toplanınca hiçbir derdim tasam kalmıyor.

Onlar benim hayat'ım.
Sahip olmadığım için anlam veremediğim başlık.
Sahip olmadığım varlık.

(bkz: üst entrylere cevap)
(bkz: gönderme yapmak)
büyüyünce iyi ki var dedirtir ama ergenlik dönemlerinde adamın beynini kemirir, cüzdanını da kemirir.
99 model olanlarından bir tanesine sahibim. Kendisi birkaç hafta önce hayki, sagopa falan dinlerken şimdi teoman dinleyip gizli köşelerde sırıtarak mesajlaşıyor. Sanırım 20'li yaşlarını zehir edecek bir aşka düşmek üzere.

"Yapma istersen canım, bekle biraz" diyemedim.
-abla sen evleneceksin ya soyadın değişecek biliyon değil mi?
+ee?
-ben bunu istemiyorum.
+ehehe
-sevgilin olursa onu döverim

Merak etme bebeyim sen 7 yaşındasın ama benden önce evlencen ablayı da siktir etcen.
Yine de candır erkek kardeş.
"abla?"
"ne"
"sevgilin var mı? "
" sen de mi başladın? Benden önce evlenebilirsin kuzucum sıra olayı bizim ailede yok, endişelenme "
Ve Küçük kardeş utanıp gider~
Kızlar için şansına olan ve erkeklerin kız kardeşlerinden kızlar hakkında tüyo aldığı gibi bu durumda da o işe yarayacağı eylem. tabiiki erkek kardeşin karakterine göre değişebilecek bir durum. Bir erkek olarak benden büyük yada küçük fark etmez olmasını isterdim ama kısmet olmadı.
Bende bir tane var bundan. 6 yaş fark var aramızda. Ben büyüdüm, o aynı kalır sanıyordum sanırım ama o da büyüdü ve büyümesi beni hep şaşırtıyor. Eşek kadar oldu eşek sıpası.

Ailevi şeylerden görüşemiyoruz çok ama görüştüğümüzde ergenliğe girmiş borazan sesiyle ablağ ablağ diye gezip olan biteni anlatıyor. Onunla sohbet etmek keyif veriyor insana.
Ota boka karışan kardeş.
Diger odadan wifiye baglanmaa ping giriyo ping giriyo diye böğüren varlik. Hayatta en deger verdigim kisi. Insallah o yilan sevgilisinden ayrilir.
Zaman zaman ergen tavırlarıyla beni deli etsede daima neşe kaynağımdır erkek kardeşim. içimin ısınmadığı şu kış günlerinde ders çalışırken masama sıcak çikolata yapıp getirmiş, yerim onu ben.
Dayak atmak için birebirdir.
Büyüdüğünü farkettiğim küçüğüm. Bugün ağlatınca farkettim canı yanarsa canım çıkar. iyiki varsın ufaklık.
Karşı cins bir kardes. harika bir şey, emret getirsin emret kendini maymuna çevirsin. emretsin canımı yoluna feda edeyim, en sevilesi aile mensubu. onsuz yapamam, aşkım benim.