bugün

efendim diyelim a. kişisi erkek.

bu lisede dersine çalıştı popi olmadı 70 80 aldı bütün derslerinden zayıfları da vardı ama. belki sivilceliydi, belli boyu 150 ydi kızlar bunun yüzüne bakmadı iyi ki de bakmadı. gittiler yakışıklı baby feys erkeklerle lisede yeyiştiler öpüştüler.

neyse efendim lise bitti a kişisi güzel bir üniversite de yerini aldı. efendim üniversite de bu kızlar daha da açıldı a kişisi hala bir sevgili bulabilmiş değil çünkü lisede de önemsemedi. onu önemseyen olmadı. üniversite bitti işini buldu.

tabi kızlar üniversiteyi zar zor bitirdi. yiyişmekten gezmekten tozmaktan. çünkü onların işi hemen hazır evlenmese de oluuoorrr..

neyse ki kızların iş bulma statüleri a 101 kasiyerliğine ,de facto çalışanına dönüştü ce kızlar anladı ki işi gücü olan bir erkek bir adam bulmalı! ama zamanında yediği hurmalar onu affetmeyecek.

efenim a kişisi bu arada kendine araba almış belki de ev alacak 2 sene içerisinde. bunu duyan o kızlar aaaa sen bizim lisede miydin falan filan bizim üniversiteyde miydin anaa ben seni hiç görmedim. gibisinden a kişisine sırnaşmaya başlar. zaten giydiği kıyafettem de bellidir sırnaşmaya çalışdığı. ama a kişisi intikam almak istiyordur belli 8 sene in belki 10 sene için. ve sözünü söyler.

milletle yiyişirken bana konsantre olamıyordun tabii!

bunu duyan bağyan şahsiyet kıpkırmızı olur eve gider saatlerce ağlar ama iş işten geçmiştir .hayat bir sınavdır. nefsi kontrol etme sınavı. ve siz istemesenizde karşınıza bı biyerden çıkar. efenim.

not: sonra bu kızlar. erkekler namusu bacak arasında arıyor. arkadan veren ağıza alan türbanlı gibi laflara destek verir. bilmez ki bu iftiralar veya yalanlar kendini daha düşük gösterir.

dedirtir efenim.

edit: bu yazı her kız için geçerli değildir. üzerinize alınmayın kızlar.
arkadas cok fazla film izlemis.
neyse birakin cocugun hayalleri ile oynamayin.
o kadar vakit siklenmeyen erkeği yine kimse siklemeycektir. Şansın cok az yani.
güncel Önemli Başlıklar