bugün

odtü petrol mühendisliği bölümü..

ben değil de bir arkadaş, ali adında bu acı haberi bana verirken gözyaşlarımı tutamadım, bimden aldığım 8 li blume bile dayanmadı, bitti gittim yeniden aldım o kadar duygulandım lan bu durum karşısında.

ali anlatıyor;

abi yaa dün sınıfa şöyle bir göz gezdirdik ki ne görelim. bir kız. lan sınıfta bir kız varmış 2 senedir fark edememişiz. o kadar erkeği bir arada görmekten bizim gözler gitmiş abi. kıza yavaşça yaklaştık baktık ki evcil hemen sorduk kaç kilosun diye.

kız 44 kiloymuş, bizim sınıf da 45 kişi zaten. mühendisiz ya hemen hesapladık lan sınıf 45 kişi. bu kızı çıkar 44.

44 erkeğe bölüştür bakalım kızı, etti mi sana 1 kilo.

vay amk dedik lan erkek başına bir kilo kız düşüyo. bu günden sonra kıza durmadan abur cubur ısmarlıyoruz aga. maksat kişi başına düşen kilo kız miktarı artsın..

editt: lan yalnız adamlar pompacı olacak bir de. olacak şey değil..
beni ağlatan, hüzne gark eden durum. ağlıyorum lan şu an, nohut yiyerek ağlıyorum.
bir kilo kızdan bi cacık olmaz. o yüzden uzuneşek oynamaya devam edilecek fakülte ve fakültelilerdir.
kızların fazlaca zayıf olduğu fakülte de olabilir neden olmasın.
mühendislik fakültesi.
gerçi 1 kilo değilde 1 gr falan düşüyor.
ortalamayı makine bölümü düşürüyor.
bir ingiliz dili ve edebiyati değildir.
okul öncesi öğretmenliği ile karma gruplar halinde olurlarsa oran artacaktır. haydi yök el ele verip şu gençleri kurtaralım. bir kiloya karşı bin yürek kampanyasını desteklemek için boş mesajınızı 3131 e gönderin. siz de destek olun.
bence 200gr yeten fakülte daha rasyonel bir fakültedir.
(bkz: gulliver)
mühendislik fakültesidir kesin.sizde saçma sapan hesaplar yapacağınıza açın bari de 3 idiotsu izleyip mühendislik öğrencisi görün.
kilo dusse ne yazar amk dir ki.

felsefe yapin az.

insan icin en onemli sey nedir ?

ac birine sorsan yiyecek, usuyen birine sorsan sicaktir.

yaratilistan uremek zorunda birakilmis ve belli sure sonra bu ihtiyacini gidermezse gozu donecek bir erkege sorsaniz am der. hatta kilo hesabi yapar.