herhangi bilgisayar parçası olabilir. ''yok ben bilgisayarın kendisini alıcam ona diyorsanız'' benim de arkadaşım olun lan.
(bkz: zippo)
bir çift çorap alın. kısalardan olsun.

çoraba ihtiyacım var lan.
Buff isterdim ben şahsen . Eğer bir sevgilim olsaydı ve bana hediye almak isteseydi neyse konumuz bu değil buff alınız.
bayan yazarın, erkek arkadaşına ne hediye alacağını bilememesi ve bunun üzerine hediye alternatiflerini değerlendirmek için diğer yazarlardan fikir almak amacıyla açılmış bir konudur.

sigara kullanıyorsa zippo çakmak al.
kullanmıyorsa,
sigaraya başlat, öyle al.
kol dügmesi.
saat lan.

edit: o "lan" ifadesi salt "saat."ten oluşan bir entry'i adam yerine koymayan sözlük sistemine bir haykırıştı, üstünüze alınmayın.
metal müzikten hoşlanıyorsa yaklaşacak konser veya festivallerden bir bilet olabilir.
sevgilinin elleriyle ördüğü bir atkıdır bence, yapılması emek ister hem yıllarca kullanır sizi hatırlatır.arkasına da baş harflerinizi işlersiniz oh mis.
eğer örgüden anlamam diyorsanız tuhafiyelerde, iplik satan yerlerde hazırı var örülmüş.*
cüzdan değildir. hayatımda hiç cüzdan almadım inanır mısınız? bizi sürekli eleştirmeyi çok iyi bilirler ama canlarım benim. oy ben onları yerim. aman.

yedit: olum iki dakika durmuyorsunuz ha. evlatlarım pipi sahibi bir insanım ben. cüzdan almadım derken hep kız arkadaşlarım aldı bugüne kadar. yaratıcılığınızı hatunlara saklayın.*
kravat, gömlektir.
erkeklerden romantik olmaları, bizi değişik hediyelerle şımartmasını bekleriz.
biz ona değişik ne alıyorus allasen?
arabasına jant alan var mı?
Almak yerine ufak ufak kendi yaptığın hediyeler daha çok mutlu edebilir.
erkek arkadaşının tuttuğu takımın kombinesi alınabilir.
koldüğmesi, tespih, gravat, koldüğmeli gömlek, (kötü giyindiğini düşünüyor ve söyleyemiyorsanız) mümkün mertebe giyim-kuşam, zippo çakmak, sigaralık, parfüm, bilgisayarla çok haşır-neşirse koltuğuna sırtlık ya da bileği destekleyen mousepad, ilk aşkıysanız şık bir künye (sonra ömürbillah çıkarmıyorlar onu, sizden sonrakileri deli ediyorlar * ), dağcılık vs... ile ilgiliyse sırt çantası, mat, iki kişilik tulum * , bir ofiste çalışıyorsa şık bir kalemlik takımı (adını bilmiyorum, şu zımbasından kalemliğine herşeyi olanlardan), her gece eve dönmesini istiyorsanız çok dayanıklı olmayan bir balık ve akvaryum ( e beslemek zorunda kalacak sonuçta!) (ölürse hayvanlar, tarafınızdan öldürülmek de var işin ucunda), kartlık, deri eldiven, (elinizden geliyorsa ya da annenizi ikna edebilirseniz atkı (klasik ve güzel bir fikirdir)....
beylerden de destek bekliyoruz...
5 sene önce ..

erkek arkadaşıma bir künye aldım , kroluk muhabbeti yaptı 3 ay sonra ayrıldık.

4 sene önce..

yine aynı erkek arkadaşım girmişti hayatıma , boynuna altın zincir aldım. seviyordum onu ne yapsa az diye düşünüyordum. altın zincirime karşılık aldığı minik ayıcığa rağmen seviyordum onu .:)

3 sene önce ..

erkek arkadaşım yoktu kendime hediyeler almaya başladım , mutlu olamıyordum ..

2 sene önce ..

erkek arkadaşımın olmaması beni hiç rahatsız etmiyor gayet coşkulu bir hayat sürüyordum.. kısa sürmeyen bir coşkuydu..

1 sene önce ..
erkek arkadaşım bana altın kolye aldı seviyordu beni..

bu sene ..

parmağımdaki yüzük değerini hiç kaybetmeyecek olan yüzük ..