bugün

5. nesil yazar. hoş gelmiş.

edit: geleli epey olmuş. ama bu hoş gelmediği anlamına gelmiyor.
"insanların; hayalden yoksun mantığıyla, ironi ve alaydan uzaklıklarıyla alay edip, kuralları ters düz eden ve yasaklara nanik yapan".. ben.
jiet değilde traş kolonyası v.b * nin reklamında geçen sözdü yanlş hatırlamıyorsam.. *

edit : hatasız kul olmaz hatanla sevdim seni.
damarlarından akan asil kan, ulu kudreti, mütevelli heyeti ve üç kez tattığı çaylaklık mertebesiyle şeref komasına girip(buraya uygun birşey bulunca yazacağım halizhazırda değerlendirilenler ; götü başı dagıtmış, falofolloş ) olmuş zarfa değil mazrufa değer veren zat.

edit:teknik bilgi güncellemesi.. rahat olun.
(bkz: tuvalette entry girmek)
(#7312523) küçük emrah ı çok seven yazar.
ahahaha... (bkz: gülmek)

embesillere bak hele nick altı entry girmeyi de biliyorlarmış, yoksa tek meziyetleri bumudur acaba diye kendi kendine takılan embesil.. (bkz: mastırbatör) *

(#4959726)
(#4883194)
(#4882058)

halbu ki yakında 2. adıma (lvl 2) geçerek özel mesajı bile kullanabilecek duruma gelebilecektir. hadi bakalım yardır mürsel ..

edit: ahanda lvl 2 oldu lan bunlar * bir de kendisi maymundan gelmiştir ve bu nedenle de yorgundur. böyle de pis birşeydir. ha ayrıca da mürseldir efendim ..
kankam tahtaravalla ile problem yaşarsa karşısında beni bulacak yazar. eahg akıllı olsun akllı! *
5.uluslararası kanka düellolarında birinin eline vermiş diğerinin de hamlesini bekleyen ulu önder. yüce insan, mükemmel kişilik.
güncel Önemli Başlıklar