bugün

küpe takmaz, kareye takar.
yakışana yakışıyor şimdi.
yakışan takacaktır.
erkek adamın kendi tercihidir.
bir erkek adam olarak (bkz: yavuz sultan selim)
erkeklikleri kulaklarından geçen malların söylemleridir. bizim bildiğimiz erkek adam göt deldirmez ama... haydi hayırlısı.
Arada sirada takıyorum. Erkekliğimde gel git yaşamıyorum.
çok mal bir düşüncedir. bir de erkeğin küpe takmasıyla etek giymesinin bir olduğunu düşünen idiotlar vardır ki onlara kelimeler kifayetsiz kalmaktadır.
küpe takabilir ama sikine takmaz.
Geri kafalı vatandaşlardan duyabileceğimiz bir laf. Neden takmasın efendim gayet de takar, sende karışamazsın buna.
doğru olan önermedir. erkek adam küpe mi takarmış. bugün kulağını deldiren eyvah eyvah.
hala var bu zihniyet, böyle düşünüp, konuşan ergenler bile var hala bu ülkede. yani bu muhabbet en az 20-30 yıl daha devam eder. benden söylemesi.
tamamen yanlış olan bir görüştür. küpeyle falan adam olunsa peheeeey!

illa birisinin yavuz sultan selim'i örnek vereceği başlık. lan bir kere o resimdeki sultan selim değil şah ismail.
afedersiniz ama hassiktir oradan be rıfat abi denecek önermedir.

neden takamıyormuş efendim..? erkeklik bir aksesuar parçasıyla mı oluyor,yoksa bıyıkla mı..? ya da mangal gibi bir yürekle mi..?

erkeklik,delikanlılık yürektedir,aksesuar parçasıyla olmaz o işler..

senelerdir,hatta kendimi bildim bileli 2 kulağımda toplam 5 tane küpe var benim.. sorgulayacak olan gelsin göstereyim nasıl oluyor erkeklik..
yıl olmuş 2012, hala bu zihniyete sahip olan insanlar nefes alıyor.
yanlış ve katılmadığım önermedir. Erkekleri çekici gösteren detaydır. Helal olsundur.
erkek adam küpe takmaz.

saç uzatmaz.

diye gidecek bir liste yapabilirdim ama üşeniyorum.

kesinlikle bu sözümün arkasındayım.
https://www.youtube.com/watch?v=eXLuxs1OuWQ
açık net ortada olan gerçektir. takan ılıktır. evet.
bilinen gerçek. evet.
Yüzde yüz doğru tespit. Erkek adam kadın gibi küpe takar mı ? Demek ki kadın olmak istiyor bu ılıklar. Evet.
2017 türkiyesinde tartıştığınız konuya bak. ne gerizekalı insanlar var amk ya
yakışmaz küpe erkek adama o nedenle takmaz diyoruz. fakat kendine yakıştıranlar oluyor kendileri bilirler. fakat çirkin duruyor.
Takmaz değil de yakışmaz demek daha doğru olur.
Yavuz sultan selim erkek değildir öyleyse. Çünkü küpe takıyormuş.

Edit:Biraz araştırdım bir arkadaşımızın uyarısı neticesinde. Yavuz'un küpesi olarak bilinen rivayet kesinlikle yanlıştır yavuz sultan selim asla küpe takmamıştır yanlış bilgilendirme için herkesten özür dilerim. Aksini iddia edebileceğim bir resim ve heykel de yoktur yavuz'a ait.