bugün

kendini muhafazakar olarak tanımlayan akp lideri recep tayyip erdoğan ın oruç tutarken fotoğrafının olmaması durumudur. akp seçmeni olarak lanse edilen kitlenin es geçtiği, görmezden geldiği hededir.
Oruç tutarken fotoğraf nasıl oluyor anlayamadığım durumdur. Adamın normal fotoğrafından gözüne bakıp oruçlu olup olmadığını mı anlıyorsunuz ? Teknoloji iyice ilerledi.

Not : Tayyibi hiç sevmem ama içine s.çmaya da lüzum yok yani.
yanlıştır, vardır. adam orucunu açıyor bak: görsel
dilini çıkarıp dilinin üzeri beyaz mı değil mi diye fotoğraf çektirmesi gerekmektedir. aksi taktirde inandırıcı olamayacaktır.
yazar'ın anlatmaya çalıştığını anlamayan yazarların entry girdiği başlık.

yazar burda "atatürk'ün niye namaz kılarken resmi yok,niye oruç tutarken resmi yok" diye sızlanan akp seçmenini denemek istemiş. atatürk te aynı suçlamalara maruz kalırken bu kitle her zaman bok atan kitledir ama söz erdoğana gelince aynı suçlamanın ateşli savunucuları oldunuz. herkes kendine demokrat arkadaş!!!
yav arkadaş şu başlığın altındaki entryleri bir okuuyun ya. 7-8 kişi aynı şeyi yazmış. bir okuyun gözünüzü seveyim sonra yazın. biri sizin gireceğinize benzer bir entry girdiyse yazmayın artık onu.
oruç tuttuüğü bi insanın nasıl belli oluyor. (bkz: banane lan tayyipten)
ibadet allahla kulu arasında size ne oruç tutarım tutmam diyen kişinin kendisiyle çelişmesinden doğmuş bir başlıktır. madem böyle sanane milletin orucundan diye sorulması gerekir. ayrıca yapılan ibadetin bangır bangır ilan edilmesi mi gerekiyor, oruçlu olan kişiler fotoğraflarda negatif mi beliriyor, babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi diye sormak isterim. erdoğanı sevdğimi söyleyemem ama çok saçma bi başlık olmuş deyim yerindeyse başlık açılmamış sıçılmış.
(bkz: oruç fotoğrafçılığı)
(bkz: oruç vesikalığı)
(bkz: oruç tuttuğunu kanıtlayan foto)

Nasıl olur çok merak ediyorum. Böyle önünde 1001 çeşit yemek ve sadece bakıyorsun.işte bu kanıtlar heralde?
vardır vardır. hem de o fotoğraflar bilmem kaç yottabyte'lık hdd'lerde özenle saklanmaktadır, rahat ol sen. herkes kendi fotosundan mes'ul olacak merak etme azizim. anladın demi ?
(bkz: sahurdan sonra gidip vesikalık çektirmek)
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
(bkz: başlık sıçmak)
oruç tutulurken nasıl poz verilir bir izah eder misin?
çek çek, yakaladım orucu falan mı?
onunla yaptığımız bir iftarda ben çekmiştim telefonumun galerisinde duruyor.bilgisayara da bluetoothla atıp kaydettim.var yani.espri yaparken bir gerçeğe de şahit olmuş oldunuz böylece.
kendilerinden haz etmem fotoğraf geyiğini de bir tarafa bıraktım amma velakin eleman şeker hastası muhtemelen doktor yasaklamıştır zati... tutmuyorsa bahanesi hazır... ben bir kere gülen neden hacca gitmiyor dedim femcinin birine öle bö anlattıkine veledi makine zannettim hiç bi insan evladı böe ezber bi cümle konuşamaz... o sebeplen pek zihin yormayalım
konu adına araştırmalarımız devam etmektedir.
insanın oruç tuttuğunu fotoğrafa bakarak anlayabilenlerin bir tespiti.
şöyle olmalıydı: erdoğan'ın ramazanda yemek yerken hiç fotoğrafının olmaması
somut bir eylem olmadığı üzere, fotoğrafı da olamayacak hadisedir. 2 ile 2yi aklından çarparken de resmi yoktur bir çok kimsenin mesela.
nasıl olacağını merak ettiğim durum.
olur mu ya öyle şey? gerçekten ama.
namaz desen neyse.
şeker hastası olduğu için tutmuyor olma ihtimali yüksektir.
(bkz: insülin iğnesi)
(bkz: oruç tutarken fotoğraf çektirmek)*
koyvermişse tutmuyordur. tutuyorsa da kabul müdür bilemem.
milletçenek orucumuzu ellerimizin arasında tuttuğumuz için ellerinin arasında oruç tutarken fotoğrafı olmayanları yadırgamaya başladık diye düşünceye iten bir başlıktır. oruç tuttuğunu gösteren fotoğraf nasıl birşeydir onu çözemedim eyy ulusözlük.
(bkz: erdoğan ın balık tutarken fotoğrafının olmaması)