bugün

Şakirt lobisi hemen saldırıya geçmiştir.
Kemal Kılıçdaroğlu'na yakışan ama bir CHP genel başkanına yakışmayan söylemdir. Böyle çirkin şekilde konuşmaya devam ederse CHP sittin sene iktidar olamaz. Bizde Tayyip Erdoğan yalakaları tarafından yönetilmeye devam ederiz. Kucaklayıcı söylemlere AKP nin tabanında sempati kazanmaya çalışmalı. Kucaklayıcı olmalı. Ecevit' in , iktidar olana kadar izlediği politikayı izlemelidir.
doğru laftır. şimdiye kadar hiçbir başbakan kadınların götüyle göbeğiyle bu kadar uğraşmamıştı. bu demek ki hep o taraflara bakıyor ki onları görüyor.keyf için demiyoruz ya kıçımın başbakanı işte.dikizlemese götümüzden bu kadar haberdar olmazdı. nerdeyse ağda zamanına da o karar verecek.
Haklı olan eleştiridir. Ancak beni üzen bir şey varsa o da Türkiyede siyasetin wolfteam seviyesine inmesidir.
tayipin kendi ağzından çıkan sözdür " biz kadıköyde vapurdan vapurdan inenlerin bile giyimlerine karışmıyoruz"
ama ot beyinlilerin gerçeği göremeyeceğide bir gerçektir.
bana kahvede oturup siyaset yapan adamla, mecliste oturup siyaset yapan adam arasındaki bir fark gösterin lan ne olur, şaka dimi bunlar, ağlıycam ulan.
kişi kendinden bilir işi sözü boşuna denmemiş. 40 yıl düşünsem bu kadar fesatça bir laf edemem helal olsun.
Cok mesnetsiz ve luzumsuz bir aciklama.

Marmaray'in acildigi gun kuru kuru, bos bos ve boyle liseli gibi bir satasmayi yapmak kemal kilicdaroglu'nun misyonunun bittigini gosterir.

Kendisini ataturk gorse partisinden utanirdi.

Cidden acinacak hale dustu koca parti ve koca ideoloji.

Yazik.
bir ülkenin, özellikle dindar diye bilinen bir başbakanına böyle ithamlarda bulunmak son derece tehlikeli ve yanlıştır. bu da zaten ancak kılıçdaroğlunun yapacağı bir iştir. şimdi başbakan kalkıp, k. k' nin kankisinin kasetlerini hatırlatsa yeridir yani.
kimse kusura bakmasın da, bu adamla da olmaz. koskoca chp yıllardır iktidar olamadı, adam gibi bir tane lider bulamadı kendine.

ben de akp yanlısı değilim, burada akpyi savunmuyorum - kılıçdaroğlunu suçlamıyorum. ama gözüken köy de klavuz istemez. sen eğer lidersen ki bu atatürk'ün emaneti olan partinin liderliğidir, biraz düşünerek konuşacaksın.
bazen kılıçdaroğlu kafası istiyorum. sonra bunları okuyorum, geçiyor. ah bu adamın gaflari beni öldürecek ! böyle siyasetçi olur mu ? bu kadar düştü mü bu ülke.. bunları tartışacak kadar düştü mü ? insan utanır be bunu söylerken. sen bir siyaset adamisin. o kadar insanı temsil ediyosun. cidden yazık. olmamış bu adam.
Güldürmüştür.

Bir diğer esprisi için (bkz: paketimizi çaldılar).
gerçekten olsa nası olurdu diye kafada canlandırınca bayaa komik gelen söz. töbe töbeee...
kadınlara bakışı madde olan zihniyetin liderinin iftirası.haysiyeti diplerde.
ülkemizde muhalefetin geldiği nokta. aynen devam hocam.
Partisinin önceki başkanını seks kasediyle gönderen birinden manidar bir cümle.
Türk siyasi tarihinin en alçak vurgu ve düşüncesidir.

Not:Akp li değilim, recep tayyip erdoğan ı da sevmem.
Siyasi ahlakı olmadığı gibi insani ahlakı da olmayan bir zavallının beyanı. Ya bu adamı bu partiden gönderin ya da bu partiyi kapatın. Bu kadar seviyesizlik mi olur aq.
dervişi fikri neyse zikri de oymuş yada kişi kendinden bilir işi diyerek negatif hanesine kalınca bir eksi atılmalı.
güzelim chp yi yönetecek bu adam mı kaldı dedirten kemal kılıçtaroğlu zırvası. nasıl bir kafaları var nasıl bu adamı başkan yapıyor parti yönetimi anlamıyorum.
Türkiye nin %25 inin oyunu almış, onlara liderlik eden birinin konuşması. Şimdi buna nasıl yorum yapsam diye on dakikadır düşünüyorum ama amboli oldum amk. Bu nasıl bir insansa artık.
kılıçdaroğlu' nun seviyesinin yerlerde olduğunun ispatıdır. illa bel altına vuracak.
bu sözün çıkış nedeni ve kaynağı da budur :

http://www.odatv.com/n.ph...ozleri-gormedi-3010131200

durduk yere söylenmemiştir.
türkiyedeki muhalefetin içler acısı durumunu gösteriyor bu ifade . sen 100 yıllık cumhuriyet halk partisinin başkanısın ve sarfettigin şu cümleye bir bak . Ya eleştirecek bir şey bulamıyor yada kafası kıyak bu adamın . chpli arkadaşlarda liderleriyle gurur duyuyordur umarım .
http://www.odatv.com/n.ph...ozleri-gormedi-3010131200

bu nedenle söylenmiştir.