bugün

alkolludur efenim. bunun başka bi izzahı yok.
bir türlü ortalıkta göremediğimiz gençlerdir.
(bkz: yaksalar da kurtulsak)
(bkz: beni yak kendini yak her şeyi yak)*
siyasetten kendi gibilerle beraber elini eteğini çekecekse her türk gencidir.
(bkz: akp patlasın)
erdoğan için değil; erdoğan yüzünden kendini yakabilecek milyonlarca genç vardır.
kendilerini en azından maddi durumu iyi olmayan insanların sobalarına atması gereken gençlerdir.

(bkz: haydi gençler)
tanım: onları tukuruklerim ile sondurmeye calısacagım "kendi peygamberleri icin kendilerini atese veren dinine ve vatanına baglı"(!) genclerdir.
evet efendim...

adı geçen milyonlarca genci tutacak hiçbir güç yoktur. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla kendilerini yakabilirler.

Geçenlerde başımdan geçen bir olayı anlatarak, bu olaya parmak basmak hatta basmakla kalmayıp atmak istiyorum.

bir takım temaslarda bulunmak için * metrobüste giderken hal ve tavırlarından yobaz olduğunu anladığım garip kılıklı bir adam elinde kolonya ve zippoyla * "ben erdoğan için kendimi yakarım" dedi ve yaktı. bizde etrafında dans edip şarkılar söyledik. Tam dansın ortasında birden dudaklarımdan şu soru cümlesi döküldü "bir tanesi yaktıysa neden hepsi yakmasın ?" sonra yobaz olmayan kardeşlerimle göz göze gelip gülüştük. Öyle gülüştük ki gözlerimizden yaşlar boşaldı.
sokağa dökülmeyi bekleyen binlerce sessiz bozkurttan hiç bi farkı yoktur.
erdoğan lider olduğu sürece ister istemez yanacak gençtir.
akepe nin guneydogu anadolu'dan ithal(!) edip halka dagittigi ucuz mazot ve ceyrek porsiyon az kukurtlu cevrecinin daniskasi marka kibrit araciligiyla eylemini gerceklestirebilecek genctir.
bırakınız yaksınlar, bırakınız öldürsünler kendilerini...
(bkz: siz kaç kişisiniz)
her biri için benzin ve ates tarafımdan karsılanacaktır. ve bu tür insanlar gereklidir. delisiz ülke olmaz ne de olsa.
(bkz: siz zahmet etmeyin biz sizi yakarız)
(bkz: ne şehit ne gazi siktim öldü niyazi) durumudur.
oy verenlerin zaten yaptığı olaydır.
yansın ibnelerin alayı, su veren itfaiyenin hortumunu zükeyim.
bari soğukta yapsınlar da ısınalım gençleridir. çılgın çocuklar sizi.
herşeyleri zarar bu adamların, yakacaklar ne olcak küresel ısınmaya katkıdan başka.
"akp'li belediyelerden belki bir büfe kaparım" hayalleri ile goygoyluk yapan gençlerdir. ednan bey'in evinde behlül kadar kıymeti harbiyesi yoktur bunların memleket için.
yaksalarda hepsinden kurtulsak...
"türkiye'nin asıl sahhibi olan genç."entry sini giren yazarı sikmek için sıraya giren genç tir.
yalakalıkda everest noktasıdır .