bugün

bacısı erasmusta italyan ve ispanyol erkeklerince hunharca becerilmiş abi iddiası.
Erasmusla iran'a gitmek gelir akla. Şeriat uygulamalarından korkmuş olabilir.
erasmus la yurt dışına gidip bakire dönemeyen kaşar yada ibnenin beyanı .

(bkz: burada tecrübe konuşuyor)
tüm eğitim için yurt dışına çıkan kızların kızlık zarını inceleyebilmiş kişinin yaptığı sıçık genelleme..

(bkz: kontrol mu ettin lan)
bir Türkiye ayıbı dahadır. başı açık, kapalı; deist, ateist herhangi bir sınırlama getirilmediği için genelleme yapıyorum; burada bulunan baskıcı zihniyet yüzünden hanım kızımız kafesten uçtuğu gibi gördüğü her dala konmaktan kendini alıkoyamamıştır.
Erasmusa gerek yok isteyen her yerde işini görür.
ayakta sıçan kadını hatırlatır.
kızlarımızda dışarıya açıldığında bi sapkınlık oluyo şeklinde bi genelleme yapılsa buna katılabilirim. köyden şehre üni okumaya gelen bi kızda bile ani değişimler oldugu gözlenir. erasmusa giden kızların zarını incelemediğimden bu tarz bi genelleme yapamam ancak genel olarak bi sapkınlık yaşadıkları bencede doğrudur.
ahlak sahibi kızdır.
Kimilerine göre modern ve çağdaş olmak yerine! namuslu olmayı tercih etmişir.
Üniversiteye giden kız. Erasmus'a giden kız. Şu beyin algınızı bir değiştirin. Kızın içinde öyle bir şey yoksa, yine namusuyla döner.
heykeli dikilir. evet.
çok komik amk yaa kuku ve pipi için erasmus yapan varsa zaten o gitti yerden dönmesin.hep aynı mantalite.
Erasmusun şartnamesinde bekaret bozma varda bahsedilenin haberi mi yok. Normaldir efendim.