bugün

bunca vakit nerde olan yazar.
6 sene sözlüğe uğramadıktan sonra, 2013 haziran ayında geri dönüş yapan yazardır.

3. nesil yazar.

Basketbolcu, Basketbol Antrenörü ve Zihin Engelliler öğretmeni olan yazardır.
üçüncü nesil aktif yazar.
3. nesil yazar . swh
Uzun bir aradan sonra tekrar sözlük hayatına el atmış yazardır. Muhtemelen üniversiteyi bitirip geri geldi..
(bkz: ccc mhp bozkurt ülkü ocak/#21972219)

kafasına göre bir türkçülük tanımı yapmış olan yazar.

tükçülük sizin tekelinizde mi kafanıza göre türkçülüğün sınırlarını belirtme haddini kendinizde görüyorsunuz?
osman pamukoğlu dinlemekten sağlıklı düşünemeyen yazar.

akpyle chpyle uğraşmazlar mhpye uğraşırlar.

aferin.
en basit cümlelerle apoyu mhp asmadı diyen bir çeşit yazar... he aslanım he...
Gündemi geçmişten takip eden yazardır. 2 ay önce yaşanan su kesintisinin başlığını açmıştır.
(bkz: teodise/#22154194)

çoğgüzel bir ukteyi doldurmuş yazardır ayrıca, (bkz: blue bells)
Sözlükte 6. Nesil oncesi yazar görmek son zamanlarda zorlasmisti. Ara ara 5 ler vardı da 3 cok azdı be. Hele 2 ve 1 hic denecek kadar az. Ama 3. Nesil bir yazar görmek hoş oldu. Severek takipteyiz efendim.
10 aralık 2013 istanbul kar yağışı hala tam olarak gerçekleşmediğinden çıldırmak üzere olan yazar.

Meteoroloji yoğun kar var deyip bu kadar insanın hayalleriyle oynamaya utanmıyor musun?
sözlükte isim yapmaya çalışan vasat troll.
kendisi sözlüğe uğramayan etmeyen yazar. ben herkese açıklama yapmak zorunda değilim tatlım. nick altı genel olarak yazarların sözlükte ne iş çevirdiği hakkında bilgi verir zaten. az araştırın.
ilk entrysini 30 kasım 2006 tarihinde girmiş yazardır. (#929551)

şimdi merak ettim ne zaman kaydolmuştum ben, ilk çaylak olarak ne zaman gelmişim uludağ sözlük'E merak etmiştim. Aradım, kurcaladım, bulamadım. en iyisi ilk entryme bakayım bari bir fikir verir diye düşündüm. Vay be baya zaman olmuş.

30 kasım 2006'da ilk entrymi girdiğime göre, o zamanlar çaylaktan yazarlığa geçiş şimdiye göre biraz daha zordu ama az kişi olduğu için formata uyuyorsan çok uzun sürmüyordu. 7 ila 21 gün de yazarlık için beklemiş olsam, 2006 kasım ayında sözlüğe girmiş yazarmışım yani. hey gidi günler hey...

neredeyse 12 yıl olmak üzere, zaman ne hızlı akıp gitmiş. unutmazsam inşallah, 30 kasım 2018'de sözlükteki 12. yılımı kutlamak Ve o gün bi zirve filan düzenleyip "herkese benden çaaay!" diye bağırmak istiyorum. (bkz: smiley was here)
(bkz: entryception)

bir başlığa dair düşüncelerini önce kağıda yazan, sonra fotoğrafını çekip görselden ibaret entrysini giren yazar.

kağıda yazık babako yapma öyle şeyler boş ver.

edit:

(#40616002)

(#40615978)

(#40615970)