gears of war ın ve ut serisinin yapımcısı oyun şirketi.
Amerika'nın Kuzey Karolayna eyaletine ikamet eden oyun firması. Unreal isimli bir FPS klasiği ile adlarını dünyaya duyurmuşlardır. Geçtiğimiz sene çıakrdıkları Gears of War ve Unreal Tournament 3 oyunlarıyla da gönlümüzde taht kurdular. Son olarak ürettikleri grafik motoru olan Unreal Engine 3 ile oyun dünyasını yerle bir ettiler.
gears of war 2 ile kaldıkları yerden devam eden şirket.
kral hareket. nerden baksan kral hareket.

gta5 ücretsiz olmuş. lakin severları o kadar dolu ki giriş yapabilmek mümkün değil.

indiren çıksın kasıyor aq.
oynamayan kalmamıştır diye eleştirenler vardı, yoğunluktan çöktü şimdi de.
Yarrak gibi bir store

Cloud olayı bile Gelmedi amk.
sitesi kilitlenmiş oyun şirketi.
He yayın amk yayın da site daha çok çöksün.
gta5'i ücretsiz verdiği günden beri, stabilite problemleri yaşayan oyun dağıtım firması.
Ne yaparsa yapsın Steam karşısında başarılı olamayacak firma

Hayır diğerleri Steam karşısına çıkıyor da en azından bir yenilik yapıyor ne bileyim origin %20 den sonrasını oynamaya izin veriyor gog drm-free yapıyor bir ubisoft bir bunun kadar gereksizini görmedim kaldı ki zaten bu dijital mağaza olayını günümüze getiren steam

Ulan adamların hala artık dijital mağazaların olmazsa olmaz olayı cloud u yok.
Epic Games yükselme sürecini çok iyi işliyor. Dikkatleri kendisine çekmesini çok iyi biliyor. Bu gidişle Steam'e çok yaklaşır hatta geçebilir.
Steam'ı geçmesi için steamın yapmadığı bir alternatif sunması lazım

Mesela origin oyun %20 indikten sonra o inen kısmı oynamaya başlayabilirsiniz diyor

Mesela Google stadia bir devrim niteliğinde ama dünyanın altyapısı henüz uygun değil bana kalırsa olacağını da sanmıyorum

Epic games zaten steamın 10 sene önce yaptığını şimdi yapmaya çalışıyor fiyatlar aynı, içerik birbirine yakın ben şimdi 5 senelik Steam hesabımı bırakıp daha iyi bir alternatif sunmayan epic games e neden gideyim

Hiçbir şirketi ölümüne savunmuyoruz kaldı ki ben Steam,origin de kullanan adamım ama almak istediğim batman:arkham origins e baktım epic games de yok steam'a baktım var tüm Arkham serisi fiyat da aynı ne diye gidip epic den alayım ki?

Kaldı ki aradığım tüm oyunlar steam'da mevcut epic games zaman içerisinde kendi kitlesini oluşturabilir ama hiçbir zaman zirve koltuğa oturamaz steam'ı geçecek bir yenilik yapmadığı sürece.
Kendi çapında bedava oyun verip reklam yapmaya çalışan oyun platformu.

Şimdi ben neresi işime gelirse, neresi daha ucuz olursa oraya giderim. Bilinçli tüketici olmanın yollarından biri budur. Fanatiklik yapmaya gerek yok. Bu tıpkı a101-şok-bim karşılaştırması gibi.

Steamin diğer platformlardan farkı, arayüzdür. Yılların tecrübesiyle steamin arayüzü çok gelişti. Ama epic hala yeni bir platform. Steamdeki sohbet, topluluk, atölye gibi güzel bir arayüz geliştirmesi yapmazsa ikinci plana atılmaya devam edecek ki arayüz kullanımı berbat durumda. Kendisi bizim için şimdilik origin ve uplay gibi arada bir girip verilen oyunları oynamak için bir platformdur. Potansiyeli var ve bunu kullanırsa iyi yerlere gelebilir.
oyun satamayan oyun firması.

ben banka kartımla oyun alamayacaksam ne bok anladım steam de çatır çutur oyun aldığım kartımla neden oyun alamıyorum ödeme bekleniyor diyorsun sonra iptal oldu diyorsun 10 kez felan denedim kart bloke olursa o aracıya dava açıcam bugün gidip ininal hesabı açıcağım bir de böyle deniyelim.

edit: halihazırda ininal hesabım vardı oraya para aktarıp aldım çok basit bir işlem ama çok uyuz etti.
Bu ara apple ve google la başı belada olan şirket. Diren yiğidim.
google bile yıkamayacaktır epic games in arkasında çok büyük bir hayran kitlesi var.

adamlar bedava gta 5 verdi üstüne birde 60 tl indirim kuponu verdi halen de vermeye devam ediyor peki sen ne verdin sevgili google bulut için 15 gb alan veriyorsun g mail kullanıyoruz 10 gb mail veriyorsun insanları gizli gizli dinliyorsun datalarını çalıyorsun arkadaşa konum atıcaz adam gelemiyor yalan yanlış yerler gösteriyorsun ben artık google ve apple servislerini kullanmıyorum açtım yahoo mail hesabı oradan takılıyorum.
24 eylüle kadar football manager'i ücretsiz yapmış.
Red dead redemption 2'yi 200'e düşürmüş kuponla 140'a geliyor. Baya iyi fiyatları bulunan oyun satış platformu. Watch dogs2 ve fm20 de ücretsiz olmuş bu hafta. Ücretsiz oyun vermesinin yanı sıra steam'in düşürmediği fiyatlara düşürüyor oyunların fiyatını. rdr2 elite 193'e aldım. Gayet iyi.
sürekli bir şeyleri bedavaya dağıtan oyun şirketi.
fm bağımlısı şahsımı durduk yere fm 2020 sahibi yapan oyun platformu. hemi de beleş.
bol bol beleş oyun veren platform. torrent'i unutturacak bu gidişle.
15 beleş oyun listesi açıklanmış. Allllaaaaahhhhhh be.

görsel
Oha gerçek mi bu?
Gerçek tabi laaa. Bazı şeylerin trolu olmaz

https://shiftdelete.net/e...un-listesi-sizdirildi/amp
Epic games seni seviyorum.

Listedeki oyunların neredeyse yarısına en az 500 tl den fazla gömmüş bir yuvzır olduğum halde pandemi döneminde eve kapanan insanlar için cok iyi düşünülmüş bir yeni yıl hediyesi olacaktır. Saygimi ve sevgimi fazlasıyla kazandın.