bugün

fazla kiz uye yok diye arkadaslik sitesi hackleyen elemanın bir sonraki olası vukuatıdır.
(bkz: insanlarini begenmediği sehre atom bombasi atmak)
"demek ki entrylerin beğenilmeme yüzdesi, sözlükteki kız üyelerin azlığıyla orantılıymış" diyorum ben buna. sözlükte fazla kız üye yok diye entrylerin beğenilmemesi, nasıl bir mantığın ürünüdür onu da anlayabilmiş değilim. fazla kız olunca entryler güzel mi oluyor? ha tabiy, bütün entryler böyle pembe pembe, şirin mi şirin renkli renkli donatılmış pek sevimli oluyorlar o zaman.
ya da entryler, sözlüğün potansiyel hackleyicisi cengaver erkekler tarafından farklı bir şekilde beğenilecek şekilde yazılmalı.. mesela kız üyeler şöyle başlıklar açmalılar ve şöyle entryler girmeliler ki beğenilsinler, zavallı sözlüğümüz heklenmesin;
başlık:
en sevdiğim pozisyon

1. bilgisayar kullanan erkeğin kucağına oturduğum pozisyon
(motorgül, 31.69.3333 00:30)

2. site hacklenirken verilen arada atıştırma yaparken, mutfak masasında (kikiki)
(verencan, 11.33.6666 21:21)

gibi.

fazla kız üye olmamasındaki şakacı ve espritüel yaklaşımın da ötesinde, neden fazla kız üye olmaması rahatsızlık yaratsın? bence fazla kız üye olması daha kötü. yuvalar yıkılır, nüfus patlaması olur.. entrikalar, kıskançlıklar eşliğinde yalanlar havada uçuşur, kan gövdeyi götürür.
bu sefer hoşlandığı hatun kişiye methiyeli entryler dizen sözlük yazarını beğenmeyen başka bir yazar, onun kullanıcı hesabını çalmaya çalışacak ya da yine en sonunda sözlüğü hacklemeye çalışacaktır..
(allahım ne boş işler bunlar) (bkz: akıl fikir) (-en sevdiğim bkzdır bu. ondan yazdım)
terbiyesizlikten başka bir şey değildir. insanların emeğini hiçe saymaktır. öteki dünyada vebali vardır.
beğenmiyorsan gel kendin yaz kardeşim demek istediğimdir.*