bugün

gaza gelmiş yazar eylemidir...
(bkz: tanım)
(bkz: tanım)
konu başlığı altına yapılan açıklamanın daha geniş açıdan açıklanmasıdır. (tanım)

ilk entry'nin tanım içermesi bir sözlük kuralıdır.
kurallara bağlı olduğunu gösteren, fazla tanım göz çıkarmaz diyen yazar kişilerin yaptığı eylemdir.
yaptın tanımını daha ne kasıyon de mi?
ilk entry olmamasına rağmen tanım yapılmadığı için entrysi silinen yazarların başvurduğu eylem. bi de parantez içinde (bu tanım) diyenleri vardır ki onlar canımdan çok sevdiğim moderator arkadaşlara çok farklı mesajlar yolluyorlar. (bkz: gibi geliyor)
tanım yapmadığı için çaylak olan bünyenin sürekli yapacağı durumdur.
konunun tanım yapmaya müsait olmasıdır.
bazen ise her yazının sonuna dır dir eklemektir.
bakınız vermemektir.
öğretmektir, açıklama yapmaktır.
formatı delmemektir.
olması gerekendir.

(bkz: bu mudur) (bkz: budur)
"entry içinde tanım üstüne tanım yapmak şeydir yani farklı bir şeydir. ben çok seviyorum bunu. her zaman yapıyorum. çok hoşuma gidiyorum.* mutlu oluyorum. orgazmdan daha zevkli benim için bu. bu arada başlıkla ilgili tanımı da yeri gelmişken hemen yapalım; tanım: ne diyecez şimdi buraya ya? şimdi bu entry içinde tanım yapmak iyi de tanım üstüne tanım yapmak? bak işte burda olay karışıyor. daha önce hiç yapmadım ki ben tanım üstüne tanım*..lan yine çaylak olacam galiba? neyse biz yine elimizden geldiğince kendi çapımızda tanım yapalım da; çok tanım yapmaktır. bildiğin gibi değil yani.. öyle böyle değil lan. çok tanım çoook..bissürü tanım yapmaktır. ayrıca tanımını sağlam yap bugünün işini de yarına bırakma felsefisini benimsemektir. ya da tanımını sağlam yap hatta beş tanım birden yap ki millet bir daha seninle dalga geçmesindir. of ne zor şeymiş bu ya..her zaman zorlanıyorum böyle"

budur sanırım.

(bkz: tanım yapacağım diye batıran yazar)
(bkz: yetinmeyi bilir misin)
(bkz: yetinmeyebilir misin)