bugün

(bkz: miras yabancıya gitmesin)
Çocuklarda sıkıntı olur. Öyle böyle sıkıntılar değil. insan sınırlarını bilmezse , hiç bir kurali hiç bir sınırı tanimazsa aklina gelmeyen işler gelir başına. Son pismanlikta fayda etmez.
adem'le havva'nın çocuklarının ilişkileridir. lut ve kızları var bir de.
görsel
Tövbe estağfurullah.
Ay bayılıyorum böyle çağdaş, modern, ışıklı bireylerin aramızda olması beni mutlu ediyor. Ben de kuzenim yorgoylan takiliyom nonoşum.

Ayricana fikrini savunman da çok hoş, bırak akepeli pislikler eksilesinler. Eksi gaydan sadecene toz alır bebişim.

Tayyib istifa ayol!1!3!1!?
Ensesti savunanlara bir önerim var. Siz kendi ananızı sikemezsiniz size ebediyen haramdır.
Ama ben sizin ananızı sikerim, nikahı bana düştüğü için helaldir.
belki öyle olabilir. aşırı katı değilim bu konuda ama şöyle bir durum var;
bu durum kötüye kullanılmaya çok açık. aile içi cinsellik normal görüldüğü takdirde şu an bir olan sapkınlıklar yarın bin olacak. sapkınlıktan kastım çocukların küçük yaşta tecavüze uğraması. bu noktada artık çocuklar aynı evde yaşadığı insanlara karşı bile büyük bir güvensizlik duyacak. şu an bir sürü insan ensest ilişki normal kabul edilmediği için kendini tutuyordur eminim. bunun normalleşmesi hiç iyi olmaz o yüzden. elbette ki burada rızadan bahsediliyor ama bunun birde arka planda olup biteni var. insanların aklına bunun olma ihtimalinin bile sokulması çok büyük yıkımlar ortaya çıkaracaktır. o yüzden kesinlikle destekleyeceğimi sanmıyorum bu durumu. özelinde insanlar istediğini yaşasın ama bu toplum içinde normalleştirilmemeli.
böyle şeyleri normalmiş gibi paylaşmayın. iğrençleşmeyin.
2 gün boş bıraktık nedir bu kardeşim.

Tövbe tövbe neyse gideyim valla imana gelirdim aq ya.
neyse, küfür etmeyeceğim amk bu şerefsizliğe, ne demek lan ensest ilişki kabul edilebilir demek amk insanımsıları...
Arkadaş noldu bizim ülkeye 2000'den sonra dünya ve ülkeler yıl geçtikçe ilerlerken biz neden her geçen yılda bir adım geriler olduk. Ensest ilişkinin de "makul" olduğunu gördüm ya bu sözlükte...
Değildir.igrenctir.
esege, karpuza, kavuna hallenen tayfa icin normaldir tabi.
tamam en sest sensin tamam...
görsel
görsel
aramızda dolaşan sapık ve sapkınlar kendilerini ifşa etmekle meşguller.
Mevcut yasalar çerçevesinde, Kişiler kendi aralarında kendi hallerini kabul edebilir fakat toplumsal olarak kabulü mümkün değil. Basitleştirerek anlatayım, burun karıştırmak yasal olarak suç değil, fakat burnunuzu karıştırmanız, sümüğünüzü yemeniz hoş karşılanacak, kabul edilecek bir şey hiç değil. insanların çoğu için (ben dahil) tiksindirici.
özgürlükmüş, sokarım sizin özgürlüğünüze...
benzetmek gerekirse... ben yemek yerken karşımda burnunu karıştırmayı özgürlük olarak savunacak insanların bırakın bireysel hakları, özgürlüklerini; onların yaşam hakkı bile olmamalı.
bizi hayvanlardan ayıran ahlak, etik değerler ve utanma duygusudur. kabaca "insan olma erdemi" denen bu özelliklere sahip olmayanlar insan bile sayılmaz, onlar sadece üreyen çoğalan, yaşamak için hiç bir insanlık erdemi değerleri olmayan basit bir bakteriden farkı yoktur.
bu bakterilerin özgürlüğü olur mu?
bu insanlara özgürlük vermek veba mikrobuna çoğalması üremesi yayılması için imkan sağlamakla eşdeğer bir tutumdur.
makul cevaplar şelalesi.

https://www.instagram.com...toMF/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==
Ensest ilişkiyi savunan tedavi görsün.
Tüm ilişkilerin bazı değişmez dinamikleri olur. Ailelerin, toplumların, ikili ilişkilerin... Sağlıklı daha doğrusu düzenli yürümesi için gerekli şartlar.

Ensest bir ilişki, ensest ilişkiden anlaşılan her neyse artık, iki taraftan birinin mutlaka istismarına dayanacaktır. Eh istismara dayalı bir ilişkiden sağlıklı dinamikler bekliyorsanız fazla hayalperestsiniz.

Ensest ilişki olmaz demiyorum, sağlıklı ve düzenli bir ilişki olmaz. Muhakkak kişilerin ruhsal sağlığına, benlik saygısına zarar verir. Anlık hevesler, zevkler, ilişki yürütmeye yetmez.
ensest ilişkilerden türediğini iddia eden dinliler bu konuda nasıl başkasını eleştiriyor anlamıyorum. bozkurttan türeyiş destanı daha mantıklı.
Bu başlığın sahibi bir sapık. Bence bir ifadesini alıp kayıt altına alınması gereken "sakıncalı" biri.
Ensest ürünü müsün nedir bu konuya eğilimin sebebi?
Memlekette malmı yok dolu.