bugün

lazio'yu kadıköy çimlerine gömerek bir kez daha kanıtlanmış gerçek. muhteşem başkan aziz yıldırım'ın artık elinde kafatası ölçen gönye ile dolaşması elzem.
(bkz: bir ırk olarak fenerbahçeli)
genel-geçer bilimsel bir gerçektir. isviçreli bilimadamları bile onaylayıp altına imzayı atmışlardır.
inkar edilemez bir gerçekliktir.

sporla üreyen bu ırk hayallerle beslenir.
eğer fenerbahçelilik bir ırksa, galatasaray geçen seneki şampiyonluğuyla soykırım yapmıştır, ayıptır.
fenerbahceye irk diyen gerizekalinin var oldugu gercegidir.

Edit: eksileyen arkadas gercekten fenerlilerin bir irk olduguna kendini inandirmis galiba. Valla tebrikler hakiki gerizekali.
Hitlerin söyleminin yandan yemiş hali.
Bir Gün Gelecek Bütün fenerbahçelileri Öldürmediğim için Bana KÜFÜR Edeceksiniz ADOLF HiTLER
oraya açılım buraya açılım sloganı ile hareket eden tayyip hükümetinin artık görmesi gereken gerçektir.

adamlar cumhuriyet lan, tabi ki ırk. isviçreli bilim adamları, norveçli balıkçı, ötükenli boğaç kadar sarih bir gerçek.
özerklik ya da federasyon istiyoz oğlum!
Maymundan insana geçiş evresini sonucu.
norveçli balıkçılar da paniğe kapılıp cilt kremi geliştirmişlerdir.
bugün bir kez daha ortaya çıkan gerçektir.
neden bilmiyorum, içimden bir ses öyle diyor.
"fenerbahçeli ırkı"nın varolduğunu varsayan cahil sıçmığı afedersin.
Bir türlü kabullenilmeyen fakat en büyük gerçek olan.
Fenerbahçe büyüklüğü ne kupa büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü.
Fenerbahçeliliğin bir ırk olmadığı gerçeğinin yanında , hiçbir şeydir.
bu gece gassarayı yenerken aşağılayacak olan fenerbahçe nin bir kez daha kanıtlayacağı gerçek.
Başta adolf hitler olmak üzere bir çok faşisti mezarında ters döndürecek gerçektir.
evet! bugün bir kez daha ortaya çıkan gerçek.

sadece 45 dk top oynayarak maç kazanan bir başka ırk yok kodumun gezegeninde. hee, karşı takım taraftarı gerizekalıymış... bana ne amk?!
fenerbahçe diye bir ırk buldum çok güzel
kavimler göçünün günümüz dünyasına en pozitif etkisi.
bu ırka mensup kişiler bugün sadece fenerium alışverişleri ile bir ülke ekonomisini ayakta tutuyorlar.
nasıl koydu ama son saniyede bu arada?

yok abi, bu ırk hakikaten başka.
rvp'yi bile ırkına dahil ederek bir kez daha kanıtlanmış yalın gerçek.
Fenerbahçeli diye bi ırk yok peçetede kalan spermler .
Üç sene boyunca avrupaya gidemeyen üç yıldızlı ezik takım.
Türklüğün üstüne Irk olarak en üstün olduğunu iddia eden, Türkiye Cumhuriyeti üzerine FENERBAHÇE CUMHURiYETi diyebilen , Mustafa Kemal Paşa'yı Uluönder Atatürk'ü aşağılayan aptal başlık beyanıdır.

Türk ve Türkiye Cumhuriyeti için de kim ki kendine en üstün ırk ve cumhuriyet derse aşağılıktır.NET !
Fenerbahçenin ırk olmadığını iddaa eden garipleri gördüğümüz sarih gerçek.

oğlum hesap ortada; hangi yıldayız? 2015 çarpı 2=4030

hangi aydayız? yedinci ayda bölü 7=575,7

fenerbahçe'de kaç harf var? 10, bölü 10: 57,57

en genç futbolcunun yaşı? 17. eksi 17 =40,57

yuvarlayalım 40 (yzıyla 40)

şimdi küsüratı yok ettik madem kırktan da 'k' yı çıkardık ne kaldı şapşik? ırk!..

bilimse bilim, metodsa metod.. şimdi onlar düşünsün.