bugün

cevabını bildiği bir soru soran vasat uyanık kızdır.
ciciklerinden başlanılarak saymaya başlanacak kızdır.
bir soru cünlesidir.
cevap söylemek istediğin ve söylemeni istediği olarak ikiye ayrılır.
erzurum tarafında pıttık derler bilir misin yöresel bir yemekdir.
öpülesi kızdır.
nazlanıyordur. büyük ihtimalle devamında '' hmm çok mu seviyosan oramı o zaman öpsene '' diye bi replik söyler ve wohooo başlar.
sevdiği erkeği "adam" sanan kız. *
en çok sevdiği yerleri sonra sevgilisine itinayla sevdirecek olan kızdır. Naz yapmaktadır.
alırsın kollarının arasına.. bakarsın gözlerine saçlarıyla oynarken sırtında yumuşacık..öpersin..

(bkz: olaylar gelişir)
haritaya bütün hatlarıyla hakim olmuş isek, gözlerini şeklinde cevap almak için soruyu sormayan kızdır.
(bkz: neremi neremi)
neremi, neremiii
gözlerinii
neremi, neremii
gül yüzünü
neremi, neremii
dudaklarını
neremi, neremii
her yerini
neremi, neremii
gözlerini
neremi, neremii
gül yüzünü
neremi, neremii
her yerini. *
seni sen yapan ruhunu seviyorum dediğinde ne cevap vereceği merak konusu olan kızdır.
meme*ni
düşüncesiz kızdır. aşkla bir araya gelinmişse şayet insanın gözü olan çirkinlikleri görmez . eşeğin aklına karpuz kabuğu sokup inceletmesi sonucu bütün kusurları delüğanlının gözüne batacaktır... *
gerçekten merak ettiği için değil de, sadece istediği cevabı almak için soru sormuş olan kızdır. Genelde "gözlerini" "gül yüzünü" "dudaklarını" "her yerini" vs şeklinde cevap verilir fakat maksat kızı memnun etmektir, başka bi şey değil. benim çevremde gözleri çok güzel olan sürüyle erkek arkadaşım var, onlara sarkıyor muyum? elbette hayır.
özellikle almak istediği bir cevap vardır ve soru tekrarlandıkça o cevabı vermek yerinde olacaktır yoksa:

(bkz: kız tripleri)
güneş görmeyen yerlerini denebilir.
bilmek istediği yerini öperek cevap verilebilir.
merakli kizdir.
sadece cinsel içerikli ilişki yaşayan kızın sorusu olması muhtemeldir. duygusal bişey yoktur.
adama yalan söyleten kızdır.
ben senin o karpuz gibi götünü şeklinde cevap verilmez, ayıptır.
(bkz: yarak afedersin)
banu alkan ise, beynini diyebilirsiniz..
dürüstçe cevap verilmelidir.
+aşkım(matrax) en çok neremi seviyorsun?
-gözlerini bebeğim.
karşısındaki erkeği yalana sürükleyen kızdır.