bugün

kanepe ve duvar kıyılarıdır hiç şüphesiz o küçük ayak parmağını vurunca öyle bir sövülür ki...
serçe parmağım için hain bir pusuya yatan her türlü sehpa, kapı, masa, sandalye, koltuk tarzı tüm eşyalara dolmuş parası verircesine saydırıyorum.
işini yapması gerektiğinde yapmayan eşyalar küfürlerin en güzelini hakediyorlar.
Nerde bu kodumun" kumandası".
şarj makinesi ve kumanda olabilir.
evin girişindeki ayna. omuzları dar götü büyük gösteriyor şerefsiz ayna.
Ayak serce parmagini vurdugun sehpadir. *
alarm, bilgisayar.
Tabikide Kumanda'dır. Ortadan kaybolduğu zaman kendisine yeterince sövülür. Hâla bulunamadıysa televizyon elle kontrol moduna geçer.
televizyon kumandası ve cep telefonu birisinin ikide bir bozulacagi tutar öbürü olup olmadığı yerde zamansız çalar.
sehba kenarı açık net.
Tartışmasız modem.
(bkz: maos)
takılı olduğu yerden çıkar çıkmaz yuvarlanıp/fırlayıp giden minicik vidadır. gider en ücra köşeye yerleşir, domalmış halıda elinizi gezdirirken, el yordamıyla bulamayıp yana yakıla el feneri, mıknatıs ararken yedi ceddine saydırırsınız.

sonuç genellikle bulamayıp o vidanın deliğini boş bırakmaktır.kürdan, kibrit çöpü falan sokulup idare edilir.

mınısktğmn vidası!
evin neresinde olursam olayım ayak serçe parmağımı bulup ona çarpmak suretiyle acı aşk acısını bile geride bırakan bir acı türü ortaya çıkaran koltuk en çok sövdüğüm eşya klasmanında birincilik ödülüne sahiptir.
OpenGL desteklemediği için minecraft oynayamadığım ekran kartım. Ayrıcattnet modem
kesinlikle telefon. *
küçük ayak parmağı vurulan masa, sandalye.
kitap olabilir.
kanepe ayağı. (bkz: ayak serçe parmağını koltuğa vurmak)
edit: düzeltme.
pildir. bu mına kodumun faresinin pili yüzünden ateist oldum amk.
masa ayağı.
büsttür. Her gördüğünde insanın üzerine i*eyesi geliyor. O ne lan öyle put gibi.
sehpanın ayağıdır. 28 yıldır serçe parmakla ne sorunu var çözemedim.
insanı çileden çıkaran eşyadır.

(bkz: telefon)