bugün

kendini en çapkın erkek zanneden erkek türk erkeğidir.
karısından başka hemen hemen her bayana yazan erkektir.-genel itibariyle-
çoğu sözde çapkındır (bkz: göz çapkını). laf atmak da çapkınlık değil sapkınlıktır.
belli ırklardan erkekler gibi evlenmeden önce gözü doymadığınsan evlenince rahat duramamalarından dolayı zannedilen olgu.
(bkz: abazalığı çapkınlık sanmak)
zengini de, fakiri de çapkınlığın "ç" sini bilmez.
(bkz: arsızlığın çapkınlık zannedilmesi)
aferin ve bravoları sonuna kadar hakeden erkektir. bunun bi'de çapkın bağyanlısı vardır ki; çapkın türk erkekleri hiç sevmez.
Capkinlik diyerek masumlastirmayin. Bildigin abazan bayragini araplardan alip tasiyorsunuz. Sayenizde bazi siteler turkiye'yi engelliyor, turkiyeden uyelik alinmiyor mk abazanlari.
Rus , sırp ve ispanyol die devam edip gidedursun türk erkekleri ; ayrilamaz bu kz benden die silah cekip cinayet islemislikleri yok mu? çapknlk & türk erkeği diğer ülkeler vajinanayı brakp hemcinsine vurmaya baslamslar ayktraym dedim .
bizim neremiz çapkındır, çok merak ediyorum..
800 euro maaş alsa "oooo" diyen adam barda, beach'te mi geziyormuş da çapkınlık yapıyormuş.. %25 internet kalimerosu, %50 sallama, %25'i de eline yüzüne bulaştırıp bulduğu hatunu da kaçırmaktan ibaret..

arada başarılı olan tiplere rastlıyorum, onlar da zaten gizli din taşıyorlar, dışarıdan baksan "bu mu" dersin..
telefona farklı bir kilit deseni yapınca bile kırk gün bıdı bıdı eden kadınlar varken imkansız.