bugün

Avukatlar yavşaktırlar net. Çalıştığımız şirket o kadar bariz bir şekilde çalışanların hakkını yiyor ki anlatamam. inanılmaz şeyler yapıyorlar olağanüstü hak ihlalleri var. Bizde işçiler olarak toplanıp dava açacağız ancak şirketin avukatı herşeyi kılıfına o kadar profesyonelce uyduruyor ki anlatamam. Be yavşak, sende bu şirketin çalışanısın sonuçta, yarın birgün aynıları sanada olsa hoşuna gider mi amk? Ulan varya nasıl sinirleniyorum. Haklı olan taraf biziz ama avukat işin inceliklerini ve yasadaki açıkları o kadar iyi kullanıp herşeyi kendi lehlerine çeviriyor. Anasını satiyim ya keşke çok para vereni değilde gerçekten haklı olanı savunsalar. Azıcık karaktere ve insafa sahip olmayanlar avukat olmamalı.
emlakçılık ulan. ne kadar laçka adam var hepsi emlakçı.
Hepsi olmamakla beraber kuaförler.( bayan kuaföründe çalışan erkeklerden bahsettim)
adaletin katili, paralı asker olan avukatlardır..
gerisi bunların yanında süt çocuğu kalır..
yanlış olan önermedir. yavşaklık meslekten değil, meşrepdendir.
avukatlık, emlakçılık, galericilik,müteahhitlik
genelde bu meslekler suistimale açık yapıdalar, yani adamın anasından emdiği sütü her an burnundan getirebilir.
ama en çok avukatlardan korkulur.
(bkz: avukatlık)
Her türlü yalan var. Kesinlikle avukatlık
beden eğitimi öğretmeni ve müteahhitlerdir....
taksicilik.
muavinlik.
sıfır veya ikinci el araba satanlar.
Mesleğin yavşağı olmaz.

O meslekte yavşaklık eden vardır.
siyasetle ilgilenen her meslek.
otellerin animasyon personeli güzel örneklerden biridir.
üniversite öğrenci işleri memurluğu.
Emlakçılık , danışmanlık , avukatlık , aracılık , komisyonculuk , 2.el alım satım yapan barzolar.
Evet evet hepsinden nefret ediyorum.
Metro turizmde muavinlik yapmak. Güven olmaz.
Elde cep telefonu sigara, bağrı açık gömlekle gezen ''mekan'' sahipliği. Bilemiyorum, karşıma alıp saatlerce aşağılayasım geliyor.
Avukattır, hemde özellikle bizim şirketin avukatı. Yavşak pezevenk haksız olunan durumları resmi olarak öyle bir hazırlıyor ki her durumda haklı çıkıyor yavşak.
esnaflık lan. bildiğin müşteriyi av olarak tanımlayan esnaflar var.
(bkz: asistanlık)

Kendin için değil de başkası için sabah akşam koşturuyorsun. Olmaz olsun böyle meslek.
Hiç kuşkusuz müteahhitliktir. Her dolap döner o sinsi meslekten. Bizim müteahhitten biliyorum nerde bir numara varsa tak orda uyanıklık ve dalaverelik kanlarında vardır.
jinekolog.
esnaf.

hepsi köylü kurnazı, nereden fırsat bulurumda birilerini kazıklarım onun derdindeler, bu yüzden her zaman bim, migros gibi büyük şirketleşmiş avmlerden alışveriş yaparım.
taksicilik. düzgünü azdır. evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar