bugün

En son Kıbrıs harbi sırasında ufak bir sürtüşme yasamistim bir bağyanla...
2 ay'ı geçti . eksikliği hissediliyor mu ? hayır.
Sevişmekte aşktandır.

Ben aşık olamıyorum.
You Tube, Sokak Röportajları kanalında halka açık seçik, güm diye sorulan sorudur. Sözlükte eğlenceli olmasa da, video güldürücü bence. Yüzdeki o ilk ifadeler fevkalade. Cevapların samimi olduğunu düşünüyorum.
evli adamlara sorulacak sorumu bu.
(bkz: tek elle klavye kullanmak)
Adam heycandan ş harfini koymamış. Sakin ol genç adam ve klavyeyi yavaşça yere bırak.
Dun bu saatlerdedir.
Not:yok seks işçisi degildi.*
Hii ben mi peeeh ben peeeh yok be ne dunu bugun su an hatta peeeh biz yani turkum oglum ben pancar motoru gibi dur yengeniz cagiriyo yazamiyorum. Tamam aricam hadii hadi kapat tamam sabah da ortanca yengenizdeyim.
Bir anımsasam!...
31 aralık 2007.

O tarihten beri düz duvara yani anlayacağınız.
solelim.mp4
pecete.avi
2007 yılı aralık ayı gibi.
Geçen hafta.
yazarlara yöneltilen kritik soru. evet.
evlilere sormayın, evlilik sırlarının ifşası haramdır
bakarlara sormayın, nikahsız ilşkiler haramdır
iyisimi siz böyle sorular sormayın.
Yarım saat önce seviştim. Hemde çılgınlar gibi. Her yerimden ter aktı. Önce ikiye ayırdım, sonra yatırdım masaya ve parmağımı yalayıp gezdirdim üzerinde. Tek tek tüm noktalarını inceledim. Sonra arkasını çevirdim ve oraya çalıştım. Ve sonında bitti. Evet, işte notları okumak böyle zordur.
Sevismedim.
18 ekim 2000.
elimle sevişmelerim sayılır mı?
iş yerinde bir hatun var. bununla tanışalı 1 ay oldu zaten. Kız afeti devran. Ben bunu görür görmez yalnız zannederek yazmaya başladım. 15 gün kadar Karşılıklı kesişip, yazıştık. Telefonu aldım, aynı akşam facebook'tan ekledim. Ulan bir de ne göreyim, hatunun sevgilisi var ama eleman dubai'de. Her zaman başıma gelen şey, niyeti bozmuş bir kadın sadece sevişmek için benimle konuşuyor. Ben duygularımı soran hiç yok amk. HarBiden yeter ulan yeter. Gidip çirkin bir kadın bulucam kendime mutlu olucam. sonra da dedikoducu tayfa, ay kıza bak çirkin şansı bikbikbik diye ötüyor. ULAN siz kahpesiniz onlar şanslı değil.

Neyse ben bunun sevgilisi olduğunu öğrenir öğrenmez araya mesafe koydum. Sadece günaydın, iyi akşamlar. Fakat ben mesafe koydukça bu daha da yakınlaşma başladı. 'BUGÜN neden üzgünsün? Neyin var?' sürekli bir taciz. Sonrada piç olan biz oluyoruz. ULAN asıl piç bu kadın milleti. Velhasıl bundan sürekli bir yakınlaşma, bir ilgi, Ee sikerim dedim sonunda. Dün akşam gel lan dedim eve, 21:30 gibi geldi. Sevgilisi olan bir kadın bekar bir adamın evine neden gelir? Veya benim sevgilisi olan bir kadınla özel konuşacağım ne olabilir? Kapıdan içeri girer girmez yapıştım buna. Şu an duş alıyor. Dediğim gibi bu kadın milleti şeytan amk.
(bkz: cool story bro)
(bkz: at yalanı sikim inananı).
sevgilisi olan bir kadın bekar bir adamın evine neden gider? sorusuyla ufku 5. boyuta taşımıştır.

edit: sikik yazarların girdiği sikik entrylerinin bulunduğu sikik bir başlığa tanım girmediğim için önce açlıktan ölen afrikadaki çocuklardan sonrada kapitalist düzene yenik düşen küba komünizminden özür diliyorum. af eyleyin.
geçen haftasonu.