bugün

Henüz sırtından vurulmamış insandır. 'tabii kaldıysa'
Şu anda benim gibi bir çok yazarın ihtiyaç duydugu dokunuş biçimidir.
sarıl bana sıkı tutun öyle gidelim

deli deli sevişelim ölüp bitelim

diyerek sarılma eylemini canlandıran insandır.
hiç gitme demek isteyen insandır.
sinameki bir tip olması muhtemel kişidir.
Aslında birçok erkeğinde istediği durumdur. Sevilen kişinin kokusunu doya doya soluyarak ona dakikalarca sarılmak hatta o kokuyla uyuyabilmek gerçekten lüks ötesi bir duygudur.

not: Elbette bunu ispat edemem, kadın kişisi diyecek ki "siz erkeklerin aklı şeyinde bu gün sarılır yarın sex düşünürsünüz." Maalesef yaptığı genellemedeki istisna sayısı az olduğu için kendine göre bir çıkarım yapmıştır, erkek kişisi gelir "nereye kadar sarılacaz hiç mi sevişmek aklına gelmeyecek, eğer öyleyse senin hormonlarında sorun var hede hödö" yapacaktır. Bu kişi de ya aşık olmamıştır, ya ergendir, ya da sevişmek konusunda ciddi sıkıntıları vardır. istemiyorum arkadaş sevişmek, sarılmak önemli bir duygudur, hem metafizik olarak hem de biyolojik olarak insanın sarıldığında vücuttaki reaksiyonlarına dair bir ton araştırma vardır gidip okusunlardır bu hemcinslerim.
bu zamana kadar içten sarılan bir kimsesi olmayan insandır gelin sarılalım.
http://www.youtube.com/watch?v=osMssPj53HM
şu şarkının gönderdiği zararlı telkinlerin, ciddi derece etkisi vardır kişininin bu özelliği kazanmasında..
şaka bir yana; sarılmak insanda oksitosin oranını arttırır.. oksitosin kişide güven ve bağlanma duygusunu ciddi oranda arttırıyor.. kızlarda daha çok artıyor bu hormon.. o yüzden kızlar her gördüğü kıza sarılır.. ya da erkeğe.. içgüdüseldir..
böyle uzun süreli sımsıkı sarılmayı kastediyorsa o grubun içinde ben de varım. Komik gelebilir ama kendimi sarj olmuş gibi hissediyorum sarıldıktan sonra be sözlük.
sevgisinin karşılık bulduğunun farkında olan insandır. samimiyetle sarılmanın yerini ne tutar bilinmez ancak çok değerlidir. bir iki dakikaya yayarak sarılmakta fayda vardır.
hayal kurarken en sevdiğim şey sarılmak olmasına rağmen yıllardır bir erkeğe sarılamadım yazarlar. birde benim halimi düşünün. eline kız eli değdiği zaman boşalan erkek modeline döndüm neredeyse.
(bkz: free hug)

akıllara gelir.
Zamanında güzel şeyler yaşamış, o zamanlara özlem duyan insandır. Ne güzel insandır o.
sarılmanın psikolojik olarak rahatlattigini bilen insandır.
Sarılmak elektriği alır tabi kime sarıldığına göre değişir.bide aynı duyguları paylaşman lazım sarıldığın kişiyle senin için normal karşı taraf için absürd olmamalı.ben severim sarılmayı.özelikle bayanlara sarılmayı.
şefkat isteyen insandır.sarılmak psikolojik olarak rahatlatır insanı ben burdayım korkma der koruyucudur sanki...
kalbin olmadığı o sağ tarafın boşluğunu kendi kalbiyle aynı ritimde atan başka bir kalple doldurduğunda mutluluğu bulacağını bilen insandır.
o an için herşey unutulur sadece o müthiş sıcaklıkla birlikte tuhaf bi güven duygusu olur. işte bunu seven insandır.
Evet evet milyonlarca kez evet, benim.