bugün

erkeği seksi gösteren erkek parfumleridir.
gio acqua di
bvlgari aqva
hugo boss - hugo boss.
parfüm şişesinden tahrik olan kız listesidir.

parfüm seksi olmaz, parfümü kullanan elemandır o seksi olan.
ayrıca, elemandır evet.
armani black code.
her koku her tende farklı etki yaratacağından cevabı zordur.
212 man. test edilip onaylandığına dair bir söylem vardır ortalıkta.
euphoria diye bi parfümmüş. çakmacılarda 5 tl ye saılıyor orijinali ile aynı. çok duydum 3 gün önce aldım. ulan kartonda da 'odun' kokusu diyordu kokusu da öyle güzel sayılmaz. ama 2 günde 5 kız sordu, sevgilim 'itiraf edeyim bu yeni parfümün harika seksi' dedi. ne oluyor lan.
seksi erkek parfümü ne lan götünüze mi sokacaksınız şişesini.
Armani aqua dijio,
Rochas,
burberry classic,

calvien clein euphoria ve diger urunleri.
Pacarobane urunleri - one million.
gül kokulu hacı misidir. ne zaman hacı misi sürüp çıksam hatunlar ''lan bu çocuk heralde namazlı niyazlı, bunun dışarda gözü olmaz'' diyerekten sürtünmeye başlıyorlar.
Eski sevgilimin kullandığı, adini defalarca kez sorup defalarca kez unuttuğum parfümdür.. kokusu parfümün sisesinde , yolda , sağda solda burnuma geldiğinde -ah ulan onun parfümü- dediğim fakat sevdicegimin teninin kokusuyla karisinca müthiş afrodizyak etki yaratan parfümdür ..
çok seksidir , cok ateslidir.
versace eros. denendi ve onaylandı.
zara silver.
Dujtan yeni çıkmış, biraz ter, biraz tuz, biraz sabun kokusu ile ten kokusu. Lütfen.
Joop, calvin klein.
Schlazenger in mavi panterki gri renkli bir sisesi vardi iste odur.
tom ford black orchid dir. pahalıdır, bulmak zordur ama tes ettim ve onaylıyorum. aldığım bir çok iltifat
aaaa bu ne nasıl bir parfüm şeklindedir. az bulunur, baya ilgi çeker.
Christian dior Homme intense.
armani mania.
rebul serisidir. 20-30 tl arasıdır. sevgilimin dediğine göre son derece hoştur.
Burberry bence.
issey miyake de hoş.
Paco rabanne. Şekerli biraZ emme güzel.
burberry ve armani.
calvin klein.
(bkz: dior homme intense)

o sıkıldıktan sonraki kokusu, sıvının şişe içerisindeki ahengi... anlayamazsınız.
Önerilere uydum, gittim satın aldım. Yine ve yeniden sürekli kullanıyorum ve gerçekten çok farklı bir koku. Biraz pahalı olmakla beraber değdi. Dior Homme, kokuyu basgann.com üzerinde keşfettim. Kadınların önerdiği tüm parfümleri görmek isteyenlerr için ise, http://basgann.com/kadinl...rsi-koyamadigi-parfumler/