bugün

Bugüne kadar yapılmış en saçma, en gerçek dışı dizidir.
Tabi türk dizilerinin çoğu saçmalıktan ibaret ama en saçması cennet mahallesidir.
akasya durağı.
Türk malı.
cennet mahallesi.
(bkz: ha babam uzay)
muhteşem yüzyıl.
Hangi yüzyıldan bahsettiği meçhul.
akasya durağı. ötesini bilmem.
(bkz: pis yedili)
(bkz: aşkına eşkıya)

edit: olayı kes, eksilemiş biri...ulan bunu da izlyen varmış ya burada..yazıklar olsun sözlük.
(bkz: türk ün uzayla imtihanı)
zengin kız fakir oğlan.
(bkz: Türk ün uzayla imtihanı), bunu kimse yazmayinca kendimden utandım. Bir ben mi biliyorum acaba ?
kurtlar vadisi.
(bkz: arka sokaklar) ve zaman içinde show tv de yayınlanan diziler.
tarihle hiç bir alakası olmayan - muhteşem yüzyıl
lise dizileri tuttu hadi bizde yapalım dıyıp 13- 14 yaşında izleyici kitlesi olan bomboş bir dızı - pis yedili
sadece adında hayır olan dizi- yalan dünya
türk gelenekleriyle hiç bir bağlantısı olmayan - babam sınıfta kaldı
vs. vs. vs. tv izlemediğim için diğer diziler hakkında pek yorum yapamıyorum bu dızılerde bir kaç kere rastladığım ve rastladığıma pişman olduğum dızıler.
ne yazık ki ülkemizde yayınlanan dizilerin % 90 ı reyting amaçlı içi boş , hayattan uzak diziler .
Aklima geldikce editleyecegim bir entry olmamasi icin sadece bunu yazmakla yetiniyorum.
son 10 yıldır yayınlananların birçoğu saçmadır ancak arka sokaklardaki pişkinliği hiçbirinde görmedim. nikah masasında bomba patladı, dışarıdan gösteren sahnede salon havaya uçtu ve bu sahneyle sezon finali yapıldı. yeni sezonda ekip tam kadro görevde.. birinin gözü bantlı, birinin kolu sargıda. sanırım olan sadece nikah memuruna olmuştur..
güneşi beklerken. okulun içinde terk edilmiş inşaat alanı gibi bir yer var. kızın birini oraya götürüp kafasını su dolu kovaya sokup çıkararak işkence yaptılar. okul da özel okul bu arada.
Hiç birisi Türk'ün uzayla imtihanı kadar saçma olamaz.
türk malı.
bez bebek.
akasya durağı
cennet mahallesi
bez bebek
sihirli annem
selena
prenses perfinia
bir kaç dizi hariç geri kalan hepsi.
cennet mahallesi
akasya durağı
türk malı
pis yedili
muhteşem yüzyıl.
Pis yedili.
bebek işi, selena, akasya durağı, böyle bitmesin, doktorlar, bez bebek.