bugün

insan etini sadece yamyamlar yer lezzetli değildir kusturur piskolojik etkiler bırakır.
doğrulamak için dünya üzerindeki tüm etlerin tadılmasını gerektiren önerme.
kokoreç yemeyen adamım,insan eti mi yiyeceğim lan?

edit: oha,eksileyen var.tamam lan getir yiyeceğim,seni mi kıracağız.
çok sert ve çok tuzlu bir ettir. yerken mide bulandırır. *
et ete değmeli hacı. aromalar karışsın. lezzete doyum olmasın.
ispatlanması çok zor olan durum, sözlükte yamyam yoksa tabi.
rivayet odur ki; insanoğlu bol çeşitli ve dikkatli beslendiği için eti en lezzetli ve bol mineralli olan canlıdır. en tatlı bölümün baldırlar olduğu düşünülmektedir.
zorda kalırsanız insan etiyle beslenmekten çekinmeyiniz. en azından ben çekinmem.
içinde insan'ın ihtiyacı olan herşey vardır. bu bakımdan besleyicidir. fakat yalnızlığa hiç iyi değildir.
ayrıca ette bulunan bütün mikro-organizmalar haliyle insanın genetik yapınıza uygun, insana zarar verecek niteliktedir.
öyledir, kadına erkeğinki erkeğe kadınınki.
yağ, sinir ve kastan ibaret olan insan vücudun da eti buldun da yedin de bir de beğendin, helal hoş olsun çok az da olsa insan da et vardır.
hortlamış yamyamların ilk söylediği sözdür.
mangalda da iyi gider yanına bi küçük açtınmıydı varya of. balık eti mi lan bu ? yedin mi de tadını lezzetini araştırdın? gurmelikte bir yere kadar.
Baldır bölgesi sert olur. *
beynin es geçilmemesi gerekir ki eti yiyenin ihtiyacı vardır.
Bilim adamları eksi oladuğunu idda ediyorlar.
"kadın budu köfte" nin öz geçmişinden anlaşılandır.
kesinlikle yanlış önermedir, insan eti yağlı olur yenebilecek pek bir şey de çıkmaz.
Afrikada olen dedesini ebesini yiyen kabileler var. Hala var mi bilmiyorum da bir belgeselde izlemistim, devamli yiyenlerde bir hastalik oluyor. Vucutlari gariplesiyor,sisiyor falan. Ya onu gectim de olmus dede yemek nerden cikmis ya? Sabah sabah...
(bkz: idi amin)
(bkz: mor et)
bir yamyam tespiti.
pişirilirken en kötü kokan da insan etidir.
ibnelerin iddiasıdır. milletin yarrağını ağzılarında dolaştırdıklarından dolayı kınanmalarına tepki olarak bu tarz bir söylem geliştirmişlerdir.
Dünyanın en büyük seri katillerinden biri olan Albert Fish tarafından belirtilmiştir. Albert insan evinin kendisinde bağımlılık yarattığını ve en güzel et olduğunu söylemiştir. Hatta insanın etinin de en güzel yeri olarak kaba etiymiş.
nedeni kas ve protein bakımından insan etinin zengin olmasıdır.
"yerim seni tatlı şey" diyenlere kanmamak lazım.